Nahá Andrea Pomeje (34) už očividně fanouškům vadí: Nahota jejího sexy přítele se však líbí!

Přidat na Seznam.cz

DJ Andrea Pomeje (34) se na svých sociálních sítích ráda chlubí svou krásnou postavou a bujným poprsím. Nyní už to však zřejmě s intimitou přehnala a fotka tak musela jít z Instagramu pryč. Zato fotografie jejího sexy přítele pózujícího pouze s ručníkem mezi nohama se zřejmě světu líbí.

Její nahá fotka pobouřila fanoušky

Vdova Jiřího Pomeje (54) na svém Instagramu velice ráda ukazuje své tělo. Její provokativní fotky ve spodním prádle nyní nahradila fotka, na níž ji osuška zakrývala půlku nahého těla. Části prsou, které z pod ručníku vylézaly a náznak rozkroku však někoho tak pobouřil, že její příspěvek nahlásil a ten byl následně správcem sítě smazán.

„Takhle, já nevím, jestli to víte, ale to, že někomu ze závisti nahlásíte fotku, vám pocit z vás samotných nezlepší,“ napsala alespoň do svého příběhu Pomeje.

Fotku jejího přítele nesmazali

Její naštvání se ještě vystupňovalo tím, když její přítel Petr Plaček umístil na Instagram svou fotku. Na ní se rýsuje jeho mužné tělo a svůj rozkrok zakrývá pouze malým ručníkem. Tato fotka však očividně nikoho nepohoršila. „Tak jsi vyhrál no! Svině! Máš malý ručník, já celou osušku, ale mě tu fotku vymažou!“ postěžovala si rozčíleně Andrea do komentářů pod Petrovu fotku.

Zdroj: instagram.com, blesk.cz