Očistěte svůj domov od negativní energie: Tyto předměty okamžitě vyhoďte!

Přidat na Seznam.cz

Jste neustále nemocní, máte problémy s rostlinami nebo vás trápí chmurné myšlenky? Možná budete překvapeni, ale příčinou mohou být některé předměty, které s sebou přinášejí špatnou energii. Domov je úkrytem pro spoustu věcí a často těch nejnepotřebnějších, jak jsme již psali. Ať už se jedná o věci darované nebo zděděné po prarodičích, některé z nich byste měli vyhodit. Podle vědecké studie vám totiž mohou způsobit zdravotní potíže nebo špatné myšlenky. Jak ale zjistíte, které věci to jsou?

Existují věci, které vám mohou uškodit a přinést vám smůlu nebo dokonce neštěstí. Pokud se vám některý z těchto předmětů spojuje s příjemnými vzpomínkami, měli byste ho v každém případě vyhodit, uvádí MindBody. Podívejte se na věci, které byste měli okamžitě ze svého domova odstranit.

Popínavé rostliny

Popínavé rostliny jsou krásné, ale děláte velkou chybu, pokud je pěstujete v interiéru. Tímto způsobem přilákáte celou řadu nemocí, uvádí Housing. Pokud je naopak umístíte ven, mohou vás ochránit. Doma byste také neměli pěstovat macešky, které se většinou dávají na hroby. Říká se, že přinášejí rodinám tragédii a mohou přinést velké neštěstí a bolest.

Staré pantofle

Roztrhané, zničené, děravé a opotřebované pantofle nebo jinou obuv byste měli okamžitě vyhodit z domu. Silně totiž přitahují negativní energii a přinášejí smůlu a pomluvy. Nikdy byste doma neměli uchovávat věci, které za sebou mají nějakou minulost, pokud se ve svém životě chcete posunout dál.

Poškozené nádobí

Další z věcí, které nemají ve vaší domácnosti co dělat, je poškozené a opotřebované nádobí. Přestože jsou symbolem rodiny, prasklé talíře nebo hrnky byste měli vyhodit, protože přinášejí problémy do vašich vztahů. Proto zapomeňte na myšlenku, že ten hrneček je po vaší babičce. Pokud je rozbitý, musí z domu ven!

Figurky s motivem ptáka

Takové figurky přinášejí smůlu. Snažte se jich co nejdříve zbavit, abyste se do svého domova zbytečně nepouštěli smůlu a negativní energii. Přestože sochy zvířat přinášejí pozitivní energii, dejte si pozor na sochy slonů, které mají nízko položený chobot. Ty mohou přinášet především špatné myšlenky.

Dárky, které se vám nelíbí

Je samozřejmé, že nechcete nikoho urazit, a proto si necháváte dárky, které se vám nelíbí, případně se vám nehodí. Věděli jste však, že takové dárky mohou způsobit více problémů než užitku? Takové dárky ve vás zanechají negativní myšlenky a vzpomínky na dobu, kdy jste nechtěný dárek dostali. A to nesmíte připustit.

Zdroje: MindBody, Housing, Studie