Ordinace v růžové zahradě 2: Čestmír Mázl se vrací do Ordinace

Přidat na Seznam.cz

Čestmír Mázl (alias Petr Rychlý) hrál v Ordinaci neuvěřitelně dlouho jako primář gynekologicko-porodnického oddělení. Před půl rokem odcestoval pracovně do Mexika, kde údajně „zemřel“.

Čestmíra Mázla si můžeme pamatovat snad už od samého začátku Ordinace. Má tři děti: Jakuba Mázla a Beníka Mázla. Děj Ordinace se podstatně změnil od té doby, co pracovně odcestoval do Mexika, kde měl údajně zemřít. Jeho tělo se ale nenašlo.

Alena Mázlová se pomalu vyrovnávala se smrtí svého manžela. Mezitím si našla Ondřeje, který byl zároveň i Jakubovým kamarádem. Vztah mezi Alenou se však provalil a Jakub už se s ním odmítal dále bavit.

Děj Aleny a Ondry prožíval různé zvraty: Nejdříve byl proti jejich vztahu Jakub a Miky (Čestmír je jeho děda), který s Alenou žije společně s Magdičkou (dcerou Jakuba) a Beníkem (synem Aleny a Čestmíra) ve společné domácnosti. Trvalo hodně dlouho, než Miky jejich vztah přijal a začal Ondru považovat za kamaráda.

Poté si pár procházel těžkým obdobím, když Ondrovi hrozilo riziko rakoviny (prodělal ji už předtím, ale zvítězil nad ní). Myslel si, že se mu vrátila, avšak nakonec se zjistilo, že to rakovina není.

Alena prožívala těžké chvíle, protože se jí začal zjevovat Čestmír Mázl, radit jí při operacích a Alena nemohla spát, pořád se jí zdálo o tom, že žije.

V minulém díle Čestmír Mázl zavolal Aleně, která z toho byla úplně v šoku. A nato se zjistilo, že Čestmír Mázl žije. V díle 1080 se vrací do Ordinace. Alena řeší důležité otázky: Má se chovat tak, aby nic nepoznal a zůstat s ním, a nebo jít za hlasem svého srdce a zůstat s Ondrou?

Jak myslíte, že to dopadne?

Zdroj: Instagram, redakce