Rafael Nadal se dočkal! Po 17 letech vztahu první dítě!

Přidat na Seznam.cz

Rafael Nadal se po svém 14. titulu na French Open 5. června dostal na titulní stránky novin kvůli úplně jinému příběhu, píše časopis ELLE. Deset dní po skončení francouzského turnaje oznámil španělský časopis „Holà!“, že tenistova manželka je těhotná, protože byla spatřena se zakulaceným bříškem na lodi během dovolené na Mallorce.

Tuto fámu šampion rychle potvrdil na tiskové konferenci 17. června: „Pokud vše půjde dobře, budu otcem,“ svěřil se španělský tenista s dojetím. Hráč, který má velmi blízko k dětem, zejména prostřednictvím nadace Rafa Nadal Foundation. Cílem nadace je usnadnit přístup ke sportu těm nejmenším.

Znají se už od střední školy


Ve středu 6. července se během wimbledonského turnaje objevila na tribuně těhotná Xisca Perellóová. Španělka s již pořádně zakulaceným bříškem a úsměvem na tváři mohla sledovat vítězství Rafaela Nadala nad Američanem Taylorem Fritzem ve čtvrtfinále.

Rafael Nadal a Xisca Perellóová tvoří pár od roku 2005 a v roce 2019 se vzali. Znají se už od střední školy, ale nerozlučnou dvojicí se stali díky sestře tenisty, která v té době hrála dohazovačku. O tom, že jejich spojení bylo šťastnou volbou, svědčí i to, že je pár spolu šťastný již 17 let, a dítě bude na jejich štěstí korunou.

Zdroj: ELLE.fr, Instagram, Wikimedia