Selena Gomez a Drew Taggart se drželi za ruce na výletě v New Yorku

Přidat na Seznam.cz

Selena Gomez a Drew Taggart z The Chainsmokers spolu vystoupili 21. ledna, kde je bylo vidět, jak se drží za ruce. Přečtěte si o jejich výletu do New Yorku.

Selena Gomez a Drew Taggart z The Chainsmokers byli 21. ledna vyfoceni, jak se ruku v ruce procházejí před Torrisi Bar & Restaurant v New Yorku. Selena si pro tuto příležitost oblékla černý rolák v kombinaci s blejzrem, zatímco Drew měl na sobě džíny, mikinu s kapucí a bundu, píše magazín Eonline.

Newyorská dvojice byla také 15. ledna spatřena na bowlingu v The Gutter Bowling Alley na Manhattanu, což podpořilo nedávné zvěsti o jejich románku.

Zdálo se, že Selena na ně 17. ledna reagovala sdílením mezitím smazaného obrázku na svém Instagram Story, na kterém stálo: „Jsem moc ráda sama“ s hashtagem #iamsingle.

Zpěvačka písně „Rare“ dříve chodila se Zeddem, The Weekndem a Justinem Bieberem. Když se Selena ve svém dokumentu Selena Gomez: My Mind & Me podělila o své vzpomínky na vztah s Justinem na Apple TV, který začal v roce 2011 a skončil v roce 2018, svěřila se, že rozchod nebyl jednoduchou kapitolou.

„Mám pocit, že jsem si musela projít tím nejhorším možným zlomeným srdcem a pak na všechno jen tak zapomenout, bylo to opravdu matoucí,“ řekla. „Ale myslím, že se to prostě muselo stát, a nakonec to byla ta nejlepší věc, která mě kdy potkala.“

Navzdory zlomenému srdci Selena nedávno prohlásila, že stále doufá v lásku.

„Samozřejmě jsou dny, kdy se cítím hůř,“ řekla Selena v listopadu v podcastu Jay Shetty’s On Purpose. „Ale raději budu dál mít zlomené srdce, než abych necítila vůbec. Mám pocit, že úplně se něčemu oddat je ten nejlepší způsob, jak můžu milovat.“

Zdroj: Eonline