Sestra Miley Cyrus předvedla opravdu bláznivý outfit: Vypadá jako stojan na pneumatiky

Přidat na Seznam.cz

Noah Cyrus sice nedosáhla takového úspěchu své slavnější sestry Miley, ale i ona se nyní může směle prezentovat jako zpěvačka a herečka. Navíc si umí velmi dobře vydobýt pozornost. Potvrdila to před několika dny, když se procházela ulicemi Paříže v podivné módní kreaci, která nenechala klidným jediného fanouška.

Miley Cyrus je jednou z hvězd showbyznysu, kterou není třeba představovat. Její mladší sestra Noah si však již stihla vybudovat za velmi krátkou chvíli opravdu slušnou fanouškovskou základnu. Má na Instagramu více než 6,2 milionu sledujících.

Pravidelně tak se svými fanoušky sdílí novinky ze svého pracovního života, ale ráda zveřejňuje i snímky, na nichž předvádí různé módní kreace. A takovými snímky svým sledujícím bere publiku dech. V těchto dnech v Paříži vynesla poněkud výstřední oblečení.

S nadšením svých fanoušků se však nesetkala. Naopak, začali se na její konto opravdu nepříjemně bavit. ,,Ach! Vypadáš jako stojan na pneumatiky,“ napsala jedna ze sledujících. ,,Hm, proměnila ses v housenku,“ dodal další fanoušek. ,,Když si dáte večeři v sedm, ale v devět už jdete tábořit,“ zní další podobný výsměšný komentář.

Mnoho dívek natáčí videa, kde se dokonce ptají svých chlapců, jestli by je milovali, i kdyby chodily takto oblečené. Pokud tedy tento snímek Noah zveřejnila jen proto, aby na sebe upoutala, tak se jí to opravdu povedlo, ale v dobrém slova smyslu to není.

Zdroje: Instagram, Autorský text