Shopaholicadel nechala u známé špinavé kalhotky, pak promluila o menstruaci

Přidat na Seznam.cz

Kdekdo by řekl, že Shopaholicadel už nepřekvapí. Tentokrát nechala u své známé, která jí ochotně propůjčila chatu, své špinavé kalhotky. Během vysílání pak slečnám radila, jak zvládat menstruaci.

Týden na chatě

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel strávila asi týden na chatě během toho, co její morče zůstalo v bytě bez topení. Chatu jí měla propůjčit známá, která dovolila jí i jejímu příteli, aby zde mohli několik dní přespat. To vše kvůli tomu, že byt Shopaholicadel měl být bez nábytku.

Známá už jí chatu nikdy nepůjčí

Když pár z chaty odjel, přišla na „místo činu“ majitelka chaty. Po slavném páru zůstalo v chatě nedojedené jídlo, odpadky a nepořádek, včetně špinavých kalhotek, což majitelky chaty okomentovala dle webu Extra nepublikovatelnými slovy, s hláškou, že „se jí do kalhotek snad (vykálel) holub.“ Nechyběly ani léky pro pejska, které Shopaholicadel měla svému psovi dát, ale nechala je na chatě.

Jak zvládat menstruaci

Jen pár dní poté pořádala Shopaholicadel živé vysílání. Jeden z fanoušků se jí zeptal, zda nemá v plánu natočit video o tom, jak zvládá menstruaci. To sice Adéla zavrhla, vzápětí se ale o tématu rozpovídala, když řekla: „Náhodou je to lepší jak vložka, ty jednorázový kalhotky, holky. Jeden balíček jednorázových kalhotek stojí 399 jako a je jich tam dvanáct,“ cituje Adélu web Extra.

zdroj: extra, iprima, prahanadlani