ShopaholicAdel přiznala selhání: Nezvládala králíka, dala ho jiné rodině

Přidat na Seznam.cz

Známá influencerka a TikTokerka Adéla Pulcová alias ShopaholicAdel se na streamu veřejně přiznala, že chov králíka nezvládala, a že jej darovala jiné rodině.

„Hele, lidi, já jsem toho králíka nezvládala, dala jsem ho do jedný rodiny na zahradu,“ řekla ShopaholicAdel. „Nyní mám jen pejska a morčátko,“ dodala.

Z tohoto přiznání je patrné, že chov králíka byl pro Adélu Pulcovou nedosažitelným úkolem. Také v minulosti na streamech vyjádřila frustraci nad chovem králíka. Dle jejích slov: „Já mám co dělat, abych zvládla stěhování, balení věcí, práci na sociálních sítích, nejlepší kamarádku, děti (zvířata a panenku), Davida (přítel), doktory,“ zůstává záhadou, jak by zvládala standardní zaměstnání nebo péči o živé dítě.

Shopaholic Adéla otáčí

Ještě nedávno hvězda TikToku tvrdila, že o adopci dítěte neuvažuje, protože by nemělo její geny. Naopak se s jejím přítelem, Davidem Pražákem, který na sociálních sítích vystupuje jako FregamerCZ, vytrvale snažila počít potomka. Naneštěstí bezúspěšně.

Pulcová ve svém streamu přiznala, že vzhledem k jejím psychickým problémům odkládá snahy o početí dítěte. „Skrz mé zdravotní potíže, skrz psychické problémy, skrz hejty, jsme s Dafčou usoudili, že by nebylo dobré přivést do toho prostředí dítě,“ vysvětluje. Následně doplnila „Pro mě jsou mé děti zvířátka a má Rebornbaby panenka.“

Navzdory přiznání, že vychovávání dítěte bylo pro ní zatěžkávající zkouškou, zejména v negativním prostředí, ve kterém se pohybuje, vyjádřila zájem o adopci dítěte, aby jej pomohla. „Až budeme s Dafčou rok manželé, tak možná dojde na adopci,“ řekla ShopaholicAdel. K závěru doplnila: „Necítím se na to být těhotná a ještě k těm psychickým problémům.“

Adéla chodí spát nalíčená

Minulý týden ShopaholicAdel zveřejnila krátké video, ve kterém se chlubila novým líčením, které jí udělala její nejlepší kamarádka. Totožnost kamarádky je stále neznámá. Adéla přiznala, že kamarádku neviděla celé roky, protože jí to zakazovala matka a sestra. Dosud si pouze psaly.

Svůj zájem zaměřily kamarádka i influencerka zejména na řasy. Podle jejích fanynek se jedná o nalepovací řasy. Adéle Pulcové je tento fakt znám, ale není jí jasné, jaké její kamarádka použila lepidlo. Někteří si neodpustili pichlavou poznámku, že se jedná o vteřinové lepidlo, což Adélu příliš nepobavilo. Na streamu prozradila, že takto zvýrazněnými řasami už chodí pátý den.

Vzhledem k tomu, že ve svých videích ukazuje svou spotřebu vůní a sprejů a také ukázala, jakou má spotřebu navlhčených ubrousků, lze pouze spekulovat, zdali provádí běžnou hygienu. V tomto případě je logické, že chodí spát nalíčená a pravděpodobně provádí částečnou hygienu, neboť má na obličeji stále stejné líčení jako před několika dny.

Posuďte sami…

Zdroj: Redakce – autorský text, YouTube