ShopaholicAdel prodala vlastní střechu nad hlavou, aby mohla žít v nájmu. Nyní přebývá v pronajaté chatě

Přidat na Seznam.cz

Sebezvaná celebrita, ShopaholicAdel, vyložila karty na stůl! Po té co si prodala vlastní střechu nad hlavou v Bílině, několik týdnů v něm stále žila jako nájemník. Během té doby všem svým sledujícím vykládala o jejím vysněném pronajímaném bydlení v Praze a samozřejmě se nezapomněla přikrášlovat realitu. Neustále se vychloubala, že má již od nového „celebritovského“ bytu klíče a těší se tam.

Adéla se vrátila do České Lípy

Když došlo k termínu k vystěhování, vyšlo najevo, že celou dobu lhala. Adéla stále neměla zařízené bydlení, neboť nemohla žádný pronájem za rozumnou cenu v Praze najít. Byla nucena se proto odstěhovat z Bíliny a hledat si dočasné bydlení za pochodu. Prozatimní přístřeší našla ve své bývalé domovině – České Lípě.

Pronajmula si chatu v Krušných horách a z ní momentálně operuje. Vydělává na sociální síti TikTok tak, že podněcuje své obecenstvo, aby jí zasílali peníze ve formě různých dárků a i přesto si stěžuje a nadává. Své přispěvatele „pošťuchuje“, aby jí posílali větší částky. Vděčnost svým obdivovatelům takřka neprojevuje.

„Děti“ jí pomalu opouštějí

Aby toho nebylo málo, její pes Rico je nemocný a jeho majitelka byla nucena zaplatit přes pět tisíc korun za veterinární ošetření. Později Adéla přiznala, že jej byla donucena nechat na veterině, aby mu tam poskytli řádnou péči. Osud jejího morčete není znám, nicméně Adéla prohlásila, že morče nesmí cestovat a k někomu jej v České Lípě uložila, neboť Smíšek není se ShopaholicAdel ani Fregamerem v chatě.

ShopaholicAdel neustále nadává příteli

ShopaholicAdel také ve svých haul vybalovacích videích neustále prohlašuje, že se od začátku roku mění, a snaží se vystupovat pozitivně. Bohužel její „snahy“ nepřináší žádné ovoce. Na své okolí je stále toxická a agresivní. Vzhledem k tomu, že Pulcová a Pražák jsou nuceni spolu žít v jedné velké místnosti, vychází najevo, jak se k příteli skutečně chová. Ve starém bytě v Bílině byl David většinu času zavřený ve svém pokoji – ložnici. Nyní na svých streamech ukazuje svou pravou tvář. Neustále mu nadává, uráží ho a ponižuje. Ze záznamu tohoto streamu je také více než jasné, že mu nakazuje, kdy má jít spát a musí jít ohlašovat i to, co a kam jde dělat.

Lidi radili, ona neposlechla

Je politováníhodné, že se její sen o žití v hlavním městě rozplynul. Na druhou stranu je to důkazem skutečnosti, že Adéla Pulcová neumí myslet několik kroků dopředu a hodně riskuje bez promyšlení záložního plánu. Představa bydlení v nájmu v Praze jí zamlžila úsudek a stálo jí to vlastní střechu nad hlavou, peníze a nyní je nucena improvizovat. Což jí, jak se zdá, moc nejde.

Zdroj: YouTube, TikTok