Shopaholicadel závidí: Narušuje živé vysílání v rádiu

Přidat na Seznam.cz

Populární tvář československého TikToku, Adéla Pulcová alias Shopaholicadel, opět porušila svůj slib, že se začne chovat ke svým sledujícím a fanouškům mile a příjemně. Známá hvězda se hrdě chlubila, že bude vystupovat v rádiu IN. Podle nejnovějšího záznamu ze streamu Karla alias Hokejky94 se zdá, že její nadšení bylo předčasné.

Není to dlouho, co se uživatel, který vystupuje na sociálních sítích jako Hokejka94, aktivně bavil a kamarádil se slečnou Pulcovou. Po nedávném incidentu, kdy se „celebrita“ TikToku obula do rodinných záležitostí jejího kamaráda, Hokejka otočil a připojil se k ostatním bývalým „rodinám“, které ShopaholicAdel odkopla.

Na záznamu z živého vysílání Hokejky94 je jasně vidět, že se svým kamarádem, Kopačkou96, sedí ve studiu Rádia IN a moderují živý vstup. Adéla Pulcová neovládla svou závist i zlobu a zavolala do živého vstupu. V hovoru, který byl vysílán stovkám, možná tisícům lidí, vysoce agresivně vyčetla klukům, že místo nich měla být ve studiu ona.

Hokejka94 i Kopačka96 reagovali na Pulcovou se vší slušností a před posluchači jí vysvětlili, že kdyby se chovala pozitivně a dostavila se na rozhovor, možná by rovněž dostala šanci moderovat živé vysílání v rádiu. Kluci také dodali, že se ve vysílání o Adéle nechtěli bavit, ale protože vstoupila do jejich moderování takovým způsobem, museli zareagovat. Hokejka94 se na závěr Pulcové sarkasticky zeptal, jestli nechce zahrát nějakou písničku: například Létajícího Čestmíra, Rakeťáka nebo Slečnu závist.

Kopačka96 dodal, že mu začali lidé psát ohledně výstupu ShopaholicAdél i ohledně jejich reakce. Lidé byli pobaveni jejím chováním a některým to zlepšilo pracovní den.

Zdroj: YouTube