Tereza Brodská oslavila poloviční kulatiny. V životě měla tři vážné vztahy

Přidat na Seznam.cz

Herečka a držitelka dvou cen Český lev Tereza Brodská oslavila 55. narozeniny. Její talent je bezesporu dědictvím po rodičích Janě Brejchové a Vladimíru Brodském. A jak to měla tato herečka se vztahy?

Tereza Brodská, kterou jsme mohli vidět v seriálu Slunečná nebo ZOO, měla ve svém životě tři vážné vztahy. A jeden byl i s kolegou ze seriálu Básníci Pavlem Křížem.

Herečka si jako mladičká zřejmě nepotrpěla na pověry a svou první svatbu měla v květnu, tedy v měsíci, který přináší smůlu. Tehdy si vzala Španěla jménem Jordi Niubó. Zda to bylo špatnou volbou měsíce, nebo jejími černými svatebními šaty, to můžeme jen spekulovat. Ale toto manželství se po čtyřech letech rozpadlo.

Tajnou láskou, kterou vyzradil podle webu Ženy i Prima režisér Dušan Klein, byl její herecký kolega z Básníků Pavel Kříž. Partneři spolu údajně tajně žili několik let. Novější díly Básníků podle Brodské ale ztratily svou poetiku a půvab, píše deník iDnes. Na proslulou hlášku „Na ucho ne“ už je alergická.

Tereza je již dlouho šťastná po boku svého manžela Herberta Slavíka. Pojí je rodinné založení. Jejich manželství trvá již 28 let.  „S jedním chlapem se takhle dlouho vydržet dá a je to dobré. Já si nemůžu stěžovat, pořád je to cajk,“ cituje herečku deník Super.

Terezu dodnes velmi mrzí, že se její rodiče rozvedli. Ale ani ona se rozvodu nevyhnula. Partnerské soužití je běh na dlouhou trať, a to hlavně v toleranci. Užívá si ale už role babičky. Její syn Samuel a jeho partnerka mají holčičku. Brodská ale respektuje, že je to soukromí jejího syna a veřejně nic nesděluje.

Zdroj: Super, iDnes, Ženyiprima, Instagram