Tito muži milují adrenalin. Tato znamení zvěrokruhu jsou extrémně lehkomyslná

Přidat na Seznam.cz

Charakteristickým znakem skutečného muže v mnoha knihách a filmech je vztah k adrenalinu. Přestřelky, rychlá auta a každodenní riskování jsou pro ně na denním pořádku. Takové extrémy se v reálném životě nevyskytují. Existují však muži, kteří žijí velmi riskantním životem a jejich láska je adrenalinovým zážitkem. Zjistěte, v jakém znamení zvěrokruhu se narodili!

Býk – je ve vztahu k lidem odměřený. Hmotný blahobyt je pro ně velmi důležitý a neštítí se žádného rizika, aby ho dosáhli. Díky své emocionální stabilitě se Býk dobře vyrovnává se stresem v povoláních, která vyžadují velké napětí a extrémní chování. Patří mezi ně extrémní sportovci, burzovní makléři nebo muži na manažerských pozicích.

Střelec – je nestálý v pocitech a dobrodružný. Nemá rád nudu, a tak se jeho život často mění. Střelec je ochoten podstoupit jakékoli riziko, pokud může přinést něco příjemného. Miluje adrenalin, a proto se ochotně pouští do extrémních úkolů. Je odvážný a necouvne před nebezpečím.

Blíženec – muži tohoto znamení zvěrokruhu jsou extrémně sebevědomí. Budou se denně stýkat s lidmi. Blíženci milují výzvy! Přestože jsou v profesním i rodinném životě poměrně stabilní, nezaleknou se žádného způsobu extrémní zábavy. Budou mít tendenci zneužívat stimulanty a ještě větší sklon k různým hazardním hrám, které v nich vzbuzují milovaný adrenalin.