Zdál se vám sen o záplavě? Jaká je výklad tohoto snu

Přidat na Seznam.cz

Pokud se vám zlál sen o záplavě, pravděpodobně zažíváte období, kdy nejste ve své kůži a jste něčím silně frustrovaní. Prožíváte pocity nejistoty, možná beznaděje a máte pocit, že se na vás valí jeden problém za druhým, informuje web vykladysnu.cz.

Máte dojem že se k vám vrací pořád ten stejný problém dokola a vy nevíte, jak ho máte vyřešit? Seberte veškerou odvahu a postavte se mu čelem. Naučte se říkat ne a zkuste tento problém definovat. Přijměte určitou situaci a nebraňte se jí, přijde úleva a problém se rozplyne. Nebojte se hledat řešení.

Prožíváte emocionální napětí a potíže, uvádí web dromen. Nepotlačujte své emoce, protože přijde den, kdy vás udolají. Nechte je sebou projít a ony odezní. Nestyďte se za své emoce.

Pokud byla voda ve vašem snu průzračná, dokážete čelit problémům sebejistě a s chladnou hlavou. Jste člověk na svém místě. Pokud byla voda ve vašem snu zakalená, mohou vás ohrozit zdravotní problémy. Jste nejistí, nemůžete najít špetku klidu a máte v sobě velké obavy. Pokud jste se zakalené vody napili, máte strach o své zdraví.

Sen o záplavě vám může přinášet informaci, že ostatní zahlcujete silnými argumenty a nemohou vedle vás dýchat. Také to může znamenat, že v sobě nosíte silnou a nenasycenou sexuální touhu.

Sen o zatopeném domě

Pokud se vám zdálo o zatopeném domě, vypadá to, že ve vaší rodině panují konflikty a rodina je jimi zahlcena a rozvrácena. Mohou se vás také týkat finanční a materiální problémy, které silně podporují rodinné konflikty.

Zdroj: vykladysnu.cz, dromen