Zpěvačka Adele otevřeně o sebevědomí. Získala ho až po dlouhých letech práce na sobě

Přidat na Seznam.cz

Přestože Adele patřila od začátku své kariéry k nejoblíbenějším zpěvačkám světa, sebevědomí přišlo až po letech. Konkrétně poté, co se rozhodla provést obrovskou změnu, dozvídáme se na stránkách deníku Mirror.

Už od prvního momentu, kdy se Adele objevila ve světě showbyznysu, lidem zarezonovala v paměti. Důvodem nebyl jen její výjimečný a nenapodobitelný hlas, ale i její netypický vzhled – na rozdíl od jiných celebrit měla Adele k jakési pomyslné dokonalosti stále daleko. Právě to bylo její silnou stránkou, přestože zpěvačka nikdy nepatřila k showbyznysovým kráskám, které by nosily velikost S, poukazovala na sebelásku a fakt, že se člověk má přijmout takový, jaký je.

Jak ale později vyšlo najevo, navzdory svému talentu a obrovské základně fanoušků, se Adele nikdy necítila dostatečně sebevědomě. Nebylo to ani tak kvůli vzezření, jako o vlastním názoru na sebe. „Došla do bodu, kdy se necítila dobře. Věděla, že něco musí změnit, nakolik chtěla být zdravou mámou,“ prozradil zdroj z okolí zpěvačky magazínu People. Ten nenarážel jen na fyzické, ale i psychické zdraví, které je stejně důležité.

Změna životního stylu
Celá změna, ke které se Adele před dvěma lety ujala, tak nebyla jen o vzhledu. „Nikdy to nebylo přímo o tom, že chce zhubnout. To, že zhubla, se stalo i kvůli tomu, že přestala pít alkohol a začala jíst zdravěji. Samozřejmě dnes miluje to, jak se jí podařilo změnit i vzezření. Díky tomu je více sebevědomá, obléká se jinak a zdá se šťastnější, než kdykoli předtím,“ dodal zdroj.

Tato proměna však trvala jistý čas, kdy si zpěvačka zvykala na nové návyky, které jí pomáhaly bojovat i s démony v hlavě. Jak sama totiž v rozhovoru s moderátorkou Oprah přiznala, po ukončení manželství ji popadly úzkosti, které nedokázala ovládat. „Po rozvodu jsem měla děsivé úzkostné ataky. Byla jsem z nich kompletně paralyzovaná a zmatená, protože jsem u nich nebyla schopna ovládat své tělo,“ uvedla otevřeně s tím, že právě nepříjemné pocity jí dávaly pocit, že není dostatečně dobrá a že selhala. Racionálně se na věc dokázala podívat až tehdy, když se jich zbavila, a to právě změnou životního stylu, kdy zároveň hojila i nevyléčené rány z dětství.

Zdroj: mirror.co.uk, People.com