Zpěvák Marilyn Manson je obviněn ze sexuálního napadení nezletilé dívky a vyhrožování zabitím

Přidat na Seznam.cz

Přítel Johnnyho Deppa Marilyn Manson je obviněn ze sexuálního napadení nezletilé dívky, které měl i vyhrožovat zabitím její rodiny. To vše se mělo stát v 90. letech. Teď stojí rock’n’rollový zpěvák před soudem.

Marilyn Manson

Marilyn Manson je přítel Johnnyho Deppa, který sám nedávno stál před soudem kvůli domácímu násilí. Na rozdil od Deppa to ale vypadá, že Manson má divočejší minulost. Za sexuální napadení totiž není obviněn poprvé.

Obvinění

V roce 1995 Manson údajně napadl šestnáctiletou dívku a vyhrožoval jí, že „pokud to někomu řekne, zabije ji i její rodinu„. Během toho ji měl kousat do prsou, nutit ji k orálnímu sexu, a také ji žádal, aby mu poslala fotografie sebe a svých kamarádek.

Roku 1999 se měl Manson dopustit stejného na jiné dívce. Ta později tvrdila, že hudebník „začal být agresivnější a znovu ji sexuálně napadal, včetně líbání, kousání do prsou a orální penetrace“. Celkem byl Manson obviněn ze sexuálního napadení 15 žen.

Jak dopadne soud?

Marilyn Manson byl již dříve obviněn ze sexuálního násilí, a to roku 2021, kdy na něj Esme Bianco podala žalobu, v níž ho obvinila z napadení a mučení. Manson a Bianco se ale později dohodli a žaloba byla vyřízena mimosoudně.

Poté byla urovnána další žaloba. Tu podala modelka Ashley Morgan Smithline, kde Mansona obvinila ze sexuálního, psychického a fyzického zneužívání během jejich dvouletého vztahu. Tento případ byl soudcem uzavřen, protože Smithline si nenajala nového právníka poté, co její předchozí od případu odstoupil.

Jak asi dopadne tento soud? Bude další žaloba tzv. „smetena pod koberec“?

zdroj: kiomoi, dailyprogress, musicserver