4 věci, kterými nás muži umí spolehlivě vytočit

Přidat na Seznam.cz

Žádné manželství není dokonalé a žádný partner není bezchybný. Každý máme své mouchy. Existují však určité věci, které na nás ženy působí jako rudý praporek na býka. Tohle jsou 4 věci, které zaručeně rozčilují každou ženu.

Rozházené oblečení

Muži by měli pamatovat na to, že žena není jejich služka. Nemusí uklízet jejich nepořádek. Jednou nebo dvakrát je to fajn, ale pokud je to tak doma denně, pak je nejvyšší čas to napravit. Oblečení povalující se všude kolem? To nesnese žádná z nás.

Odpověď „hm“ nebo pouhé přikyvování

Mluví s vámi a jeho odpověď není nic jiného než pouhé přikývnutí, hmm nebo vůbec nic. Toto chování je nepřijatelné. To vás jako vůbec nevnímá? Nebo je mu absolutně jedno, o čem to mluvíte? To je k vzteku!

Nepořádek po holení

Je fajn, když o sebe chlap pečuje. Co ale každou ženu vytočí, jsou vousy na umyvadle, které tam nechává snad jako suvenýr. Opravdu je takový problém umyvadlo po sobě uklidit? Když si my ženy holíme nohy, také necháváme chloupky chlapům na očích? Rozhodně ne!

Kontakt s bývalkou

Žádná žena nebude nadšená, když zjistí, že její drahá polovička udržuje kontakt s bývalou partnerkou. V hlavě jim tak bude pořád svítit varovná červená kontrolka „coby kdyby“. Bývalí partneři jsou tabu a tečka.