Čtenářky se s námi podělily o největší urážky, které jim kdy muži řekli

Přidat na Seznam.cz

Ženy mají špatnou pověst, protože se o jiných ženách vyjadřují bezcitně. Ale nevím, jestli si muži uvědomují, že poznámky, které denně pronášejí, mohou být docela zraňující a urážejí nás mnohem víc než neomalená poznámka jiné ženy. Připravily jsme si pro vás nejhorší věci, které kdy muž ženě řekl, abyste věděla, že v tom zdaleka nejste sama.

„Kéž bych mohl sestrojit stroj času a vrátit se do doby, kdy jsi byla sexy“

Je to rána pod pás pokaždé, když se nějaký muž zmíní o mém vzhledu a já vím, že tenhle měl na mysli zejména mou váhu. Do mé váhy nikomu nic není, a stejně si myslím, že pořád vypadám skvěle a naučila jsem se mít ráda své kousky navíc. Zjistila jsem, že ti nejprůměrnější muži s nejnudnějšími povahami jsou často na ženy nejvybíravější.
Alexandra, 35 let

„Nechystáš se nalíčit?“

Urážka dívčina vzhledu je nejrychlejší způsob, jak začít hádku. Co si ti kluci myslí, že se stane? Že řeknu: „Ach, neuvědomila jsem si, jak ošklivě musím vypadat bez make-upu, cítím se tak vděčná a šťastná, že se mnou chodíš!“?!
Patricie, 26 let

„Už se nikdy pěkně neoblékneš. Pořád nosíš domácí oblečení!“

Nechápu, proč po nás muži chtějí, abychom byly neustále vyšňořené, i když jsme doma. Nejenže si často připadám hrozně v tom, co mám na sobě, ale navíc teď budu zpochybňovat každé oblečení, které si na sebe vezmu.
Lucie, 30 let

„Jsi přesně jako tvoje matka“

Moudrá, vtipná a přitažlivá? Děkuji! Pokud ses mě snažil urazit, musí to znamenat, že se snažíš urazit mou matku, a to rozhodně nechceš, abych jí to řekla.
Daniela, 28 let

„Lituju, že jsem s tebou měl sex“

Některé věci je lepší nechat nevyřčené. Tohle je jedna z nich. Když mi to řekl, měla jsem chuť schovat se pod peřinu a už nikdy nevylézt.
Kristýna, 24 let

„Můžeš mi k narozeninám vykouřit?“

Když se mě na to zeptá cizí člověk na Tinderu, nemůžu si pomoct, ale trochu se urazím. Proč si muži myslí, že rozdávám sexuální služby zadarmo?
Adéla, 26 let