Agáta Hanychová otevřeně o postelových hrátkách v těhotenství: „Čím větší břicho, tím je to lepší“

Přidat na Seznam.cz

Agáta Hanychová (37) je známá tím, že své fanoušky svými výroky často šokuje. Nyní se léčí ze zápalu plic a zdá se, že se doma trochu nudí. Včera totiž na svém Instagramu odpovídala na otázky od sledujících a nebála se odpovědět ani na peprnější dotazy.

Modelka Agáta Hanychová se doma léčí ze zápalu plic, který je v tak pokročilém stádiu těhotenství poměrně rizikový. Naštěstí to vypadá, že je influencerce už o poznání lépe. Dokonce ve svých instastories zodpovídala dotazy svých fanoušků.

„Jak prožíváte sex v těhotenství s Jaromírem?“ vyzvídal jeden z uživatelů. Zatímco někdo by takový dotaz ignoroval, nebo se urazil, Agáta odpověděla s úsměvem. „No to je aspoň nějaký dotaz. Skvěle! Já myslím, že čím větší břicho, tím je to lepší,“ smála se modelka. Podle Agáty tak milostné hrátky s Jaromírem nikdy nebyly lepší.

Není to ale tak dlouho, co modelce příliš do smíchu nebylo. Po smrti babičky Olgy se rozhodla vyjet na hory, aby se projela na snowboardu a vyčistila si hlavu, ale bohužel si z výletu přivezla zápal plic. Jsme tedy velmi rádi, že vidíme Agátu usměvavou a energickou tak, jak ji známe, a přejeme ji brzké doléčení.

Zdroje: Instagram, redakce