Jak si poradit s panem Božským? Tři triky, jak se z toho nezbláznit

Přidat na Seznam.cz

Znáte se už nějaký rok, ale vaše cesty se stále nemůžou spojit. Znáte to, za svůj život jste potkala muže, kteří prošli vaším životem. Můžeme je zařadit do několika kategorií. Jsou to takoví, které už nikdy nechceme potkat, pak ti, ze kterých se stali naši kamarádi a pak ti neslaní, nemastní a snadno zapomenutelní. Ale, pak je tu taková elita: muži, kteří nám zvyšují tep i po několika letech.

Setkáváte se roky. Prožili jste toho spolu tolik, dobré i zlé. Nespočetněkrát jste si myslela, že nyní už je opravdu konec. Definitivní. Uplyne nějaký čas, ale stále je ve vás. Prostě je to pan Božský! Co dělat, když na něj neustále narážíte a jak se z toho definitivně nezbláznit? Zachovejte hlavně vnitřní klid.

1. Pokud to jde, užívejte si ten okamžik. Pokud vám osud do cesty neustále přihrává jednu a tu stejnou osobu, má to nejspíš nějaké důvody. Nehledejte, jaké. Zkrátka si ty vaše setkání vychutnejte.

2. Netlačte tolik na pilu. Nechtějte udělat z těchto hrátek osudu osudovou lásku. Pokud se jí má stát, stane se. Proto nechte věci plynout tak, jak jsou a nikam se nehoňte – nic nelámejte přes koleno.

3. Mluvte s ním o tom. Pokud máte pocit, že je opravdu ten ,,BOŽSKÝ“, řekněte mu to. Otevřete se mu a proberte s ním to, co vy sami cítíte. Pokud je naladěný na stejnou vlnu, jako vy, nejspíš se z vašeho rozhovoru vyvine velice zajímavá debata. A vše ukáže čas…