Jake (24): Moje tetování způsobují milenkám vícenásobný orgasmus

Přidat na Seznam.cz

Názory lidí na tetování se liší. Zatímco některým se líbí, jiní by si jimi nikdy tělo neozdobili. Specifickou skupinou je instagramový model, kterému se tetování nejenže líbí, ale dokonce mu poskytuje i ​​jisté výhody. Tvrdí, že díky potetovanému tělu zažívají jeho partnerky několikanásobné orgasmy.

Čtyřiadvacetiletý Jake Andrich vyniká svým potetovaným tělem, je tedy zjevné, že má k tomuto druhu umění pozitivní vztah. Má na to hned několik důvodů, přičemž ten nejzajímavější je, že díky tetování zažívají jeho přítelkyně vícenásobné orgasmy. „Mám vysoké sebevědomí od té doby, co jsem začal cvičit a tetovat se. Měl jsem mnoho partnerek, které mi řekli, že můj vzhled jim několikrát způsobil orgasmus,“ prozradil mladík, který se domnívá, že kérky mu dávají vzhled zlého chlapce, což si ženy absolutně získá.

Tetování pokrývají Jakovu hruď, ruce a dokonce i krk, což ještě více zvýrazňuje jeho svalnatý vzhled. Hvězda sociálních sítí se nedávno dostala i na titulky novin, které oznámily, že Kanaďan se stal prvním soutěžícím v soutěži Mister Bumbum. Za poslední desetiletí se konala soutěž Miss Bumbum, která oslavovala nejkrásnější zadky v Brazílii. Nyní jsou však na řadě muži. „Jsem nadšený, že toho mohu být součástí. Na dosažení svých cílů v oblasti těla pracuji už několik let a věřím, že jsem konečně ve správné formě, abych mohl začít soutěžit,“ prohlásil Andrich.

Instagramový model prý nedodržuje přísnou dietu, ale místo toho používá metodu přerušovaného půstu. Ten se dodržuje po dobu 12 – 20 hodin každý den. Pokud jde o cvičení, Jake se každý den v týdnu zaměřuje na jednu oblast svého těla. Na konci cvičení si vždy udělá strečink oblastí, jako jsou břišní svaly, lýtka a trapézy.