K rozvodu nového partnera Veroniky Žilkové, Josefa Holomáče, se vyjádřila i jeho manželka

Přidat na Seznam.cz

Zdá se, že konečně vyšla najevo pravda o rozvodu manželů Holomáčových. O situaci informovala stále ještě manželka Josefa Holomáče (62), Martina Holomáčová (47). Ta se se současnou partnerkou svého muže, herečkou Veronikou Žilkovou (61), příliš nepárala. Do českých médií zaslala e-mail, ve kterém novináře informovala o aktuálním stavu manželství.

„Co já vím, rozváděli se už v době, než jsme se my dva poznali,“ vyjádřila se k manželství Holomáčových Veronika Žilková na začátku jejich vztahu. To ale nebyla úplně tak pravda. Rozvodové řízení totiž bylo oficiálně zahájeno až letos, a to 6. ledna, kdy byla také podána žádost o rozvod.

„Někdy v prosinci se manžel odstěhoval, ale kam, to netuším, to mi neřekl,“ svěřila se Martina Holomáčová deníku Aha! „Ještě v létě jsme plánovali dovolenou do Asie, kam jsme se s manželem chystali vyrazit v říjnu, takže nic nenasvědčovalo tomu, že bychom se rozváděli,“ dodala Martina, která rozeslala sáhodlouhý email do českých médií, ve kterém současnou situaci týkající se jejich manželství popsala.

„Chtěla bych informovat o tom, že dne 6. 1. 2023 byla podána žádost o rozvod mé osoby Martiny Holomáčové a mého manžela Josefa Holomáče. Rozvodové řízení je počínaje tímto dnem oficiálně zahájeno,“ napsala Holomáčová webu Super a dalším redakcím.

Rozvod manželů je ale mnohem komplikovanější, protože jsou oba pokřtěni a Holomáčová trvá i na zneplatnění manželství, tedy na církevním rozvodu. „Oba jsme pokřtěni a já na něm trvám. Už jsem to řešila na arcibiskupství. Žádost se musí odeslat až do Vatikánu, ale tím, že naše manželství bylo bezdětné, mohlo by to být snazší,“ uvedla Martina.

Na vyjádření Holomáčové zareagovala i samotná herečka Veronika Žilková. „Nezrušený církevní sňatek mám 39 let s tátou Agáty,” sdělila redakci eXtra. „Zatímco její rozvod se řeší, můj, který můj manžel podal v polovině srpna, je pozastavený. A bude, dokud nevyřešíme opatrovnictví nad nezletilým dítětem, které spolu máme,” posteskla si Žilková.

Rozvodové řízení už je v plném proudu, a tak nám nezbývá nic jiného, než odloučené dvojici popřát hladký průběh rozvodu bez komplikací.

Zdroje: eXtra, Aha!, Super, Instagram