Laura (24) promluvila o své první švédské trojce. Zůstává i nadále heterosexuálkou

Přidat na Seznam.cz

Britská televizní stanice Channel 4 vysílá dokumentární sérii, v níž nezadaní i páry poprvé zkoušejí sex v trojici. Jedna žena se podělila se svou zkušeností. Podle jejích slov se souložilo doslova všude. Zároveň odhalila více, než dokázali natočit kamery a vyprávěla o tom, co se stalo na sexuální párty, jak uvádí deník Wales Online.

Konkrétní scéna byla zachycena jako součást dokumentu My First Threesome vysílaného na televizní stanici Channel 4, který sleduje různé lidi, včetně párů a nezadaných osob, jak se pokoušejí o své první sexuální setkání zahrnující více než jednu osobu. 

Na začátku programu Laura, 24-letá recepční žijící v Londýně, vyjádřila svou touhu experimentovat v oblasti sexu. Když nadešel den D, byla očividně potěšena, že zážitek splnil její očekávání. „Takže … mám za sebou první trojku. Bylo to úžasné! Pokud mám být upřímná, neuvědomila jsem si, že se schyluje k trojce, dokud se tak skutečně nestalo. Nakonec to bylo s mým kamarádem a další ženou. Ale stalo se to na můj a její podnět, ne ze strany muže, což jsem vůbec nečekala,“ popsala svou zkušenost Laura.

Trojice příliš neplýtvala časem konverzací a rychle přešla k samotnému aktu. „Bylo to víc o spojení očním kontaktem než vyprávění. Skutečnost, že jsem byla se svým kamarádem a touto ženou, znamenala, že jsem necítila žádné obavy,“ pokračuje mladá Britka. Přestože kameramani nemohli zachytit samotný akt, Laura popsala to, co se stalo v místnosti. „Byla jsem připravena, všechny oči se upíraly na nás. Lidé sexovali úplně všude.“

Švédská trojka byla pro Lauru nejenže nezapomenutelný zážitek, ale vůbec poprvé vyzkoušela sex v trojici. Zároveň však přiznala, že zůstává heterosexuálkou. „Dokážu ocenit atraktivní ženu, ale necítím k nim žádnou přitažlivost. Takže takové setkání bylo možno pro mě první i poslední,“ dodala Laura.

Zdroj: Wales Online