Lékař odhalil nejnebezpečnější sexuální polohu. Tuto polohu po svém partnerovi nechtějte

Přidat na Seznam.cz

Chirurg ve svém videu na TikToku prozradil, která sexuální poloha je z pohledu vědy nejnebezpečnější. Mužskému penisu údajně hrozí, že vyklouzne z těla partnerky, která ho rozdrtí. Zároveň uvedl, že tato poloha je zodpovědná za padesát procent případů zlomenin penisu.

Podle lékaře pracujícího pro britskou Národní zdravotní službu Karana Raja je „obrácená kovbojka“ nejnebezpečnější sexuální poloha na světě. Ve videu zveřejněném na TikToku řekl, že tato pozice je zodpovědná až za polovinu zlomenin penisu. Důvodem je riziko, že úd vyklouzne a žena ho tak může snadno rozdrtit kostí.

„Zlomenina penisu ve skutečnosti znamená natržení tunica albuginea. To je gumový obal tkáně, který umožňuje penisu během erekce zvětšovat šířku a délku.“ Muži, kteří zažijí protržení tunica albuginea, musí obvykle podstoupit operaci. Těm, kteří tak neučiní, hrozí erektilní dysfunkce a trvalé zakřivení penisu.

@dr.karanr

Sun snu #learnontiktok #schoolwithdrkaran #womenshealth #menshealth

♬ Runaway by Kanye Piano – Henry Cantu

Mnozí uživatelé byli zklamáni z toho, že se dozvěděli o údajných nebezpečích obrácen kovbojky, protože právě tato poloha je oblíbená. „Ale, ale, to je nejlepší poloha!“ napsala jedna komentující. Někteří byli zase zmatení z toho, jak může dojít k takovému zranění, když už provádění samotné polohy je pro ně velmi těžké. „Nedokážu pochopit, jak to lidé dělají. Bolí to tak strašně a penis mého muže se ani neohýbá do 90 stupňů,“ uvedla neznámá žena.