Musil o svém registrovaném partnerství: Naši blízcí něco nechápou

Přidat na Seznam.cz

Už skoro šest let je v registrovaném partnerství moderátor Honza Musil (55), který závazek zpečetil se svým přítelem Jakubem Bialým (31). Oba jsou stále zamilovaní a Honza promluvil o tom, že ne všechno jejich rodiny chápou.

Honza nedávno prozradil webu Lifee.cz, že se velmi obává stáří, protože Jakub je podstatně mladší a nerad by ho brzdil. Zatím to však vypadá, že takové problémy nemusí moderátor řešit.

Dvojice si řekla ANO už v roce 2016 a oficiálně tak zpečetili svou lásku. Výročí však ale neslaví, důležité prý je, že si stále rozumí a klape jim to ve všech ohledech.

Musil dokonce přiznal v rozhovoru pro ŽivotvČesku, že někteří kamarádi a členové rodiny stále kroutí hlavou.

„My jsme spolu skutečně dvacet čtyři hodin denně, což nechápou naši blízcí, ale ani kamarádi. My spolu pracujeme, žijeme, usínáme, probouzíme se, snídáme, ale i večeříme. Jediná výjimka, kdy jsme spolu takto nemohli trávit čas, byla, když jsem byl v nemocnici. Zvládáme to ale spolu naprosto hravě, což mnozí kolem nás nechápou,“ svěřil se Honza.

Faktem je, že pánové tvoří jeden z nejstabilnějších dvojic mezi českými celebritami. Držíme tedy palce, aby to klapalo dál.

Zdroj: Lifee.cz, ŽivotvČesku