Nefunkční vztah matka dcera: To není případ Žilkové a Hanychové

Přidat na Seznam.cz

Veronika Žilková a její dcera Agáta Hanychová mají vcelku dobré vztahy. I když to mezi matkami a dcerami často nefunguje, není to případ těchto dvou známých tváří.

Veronika a Agáta udržují rodinu pohromadě a vždy se snaží podporovat jedna druhou. Veronika Žilková je díky maličké Rozárce opět čerstvou babičkou a holky spolu tráví hodně času.

Veronika o sobě tvrdí, že je liberální matka s diktátorskými sklony. Své děti ale miluje. Agáta na ni prozradila, že na čem se s mámou neshodnou, jsou fyzické tresty. Veronika Žilková toto neuznává, Agáta tvrdí, že bez nich to zkrátka nejde, píše Deník.

„Měli jsme přednášky o tom, jak se chovat s úctou k dětem od tří do osmnácti let, a myslím, že je velká chyba, že má česká společnost mix rusko-německé výchovy, což znamená – Makarenko, který tloukl, a Němci, kteří nutili k poslušnosti,“ sdělila pro Deník Veronika.

Dámy si společně nedávno vyrazily na nákupy a ukázaly se ve stejných šatech. Moc obdivu se jim od sledujících nedostalo, ale je vidět, že si spolu rozumí.

Co respektují jedna u druhé, jsou jejich osobní vztahy a do těch si zásadně nemluví. A když spolu potřebují něco řešit, nedělají to doma ani v kavárně. Vždy vezmou psy a jdou do lesa. Čerstvý vzduch je dokonale uvolní a vše tak řeší s klidnou hlavou.

Veronika Žilková nestojí o to, aby ji hned někdo fotil, jak něco řeší se svou dcerou. V lese může být odlíčená a v domácím obleku a je jí tak dobře.

Zdroj: Deník.cz, Instagram