Prachař a Sandeva slaví druhé společné Vánoce. Co říkají ozdoby na jejich stromku?

Přidat na Seznam.cz

Sara Sandeva a Jakub Prachař letos oslaví společné druhé Vánoce. Při této příležitosti pár odhalil na sociálních sítích jeden malý detail, který zdobí jejích vánoční stromeček.

Dvojka na zabití

Sara a Jakub se seznámili během natáčení seriálu Dvojka na zabití a od té doby tvoří jeden z nejkrásnějších párů v českém rybníčku, píše Blesk. A zatímco Prachařova exmanželka od jejich rozvodu vystřídala řadu partnerů, někdejší člen skupiny Nightwork slaví se Sandevou už druhé Vánoce. I když Jakub na první pohled nepůsobí jako příliš velký romantik, přesto se na jejich vánočním stromku objevilo něco, co je neskutečně romantické. Mezi ostatními ozdobami jsou totiž dvě labutě, které symbolizují nejen krásu, ladnost a eleganci, ale především i věrnost. V přírodě spolu labutě tvoří páry, které tráví většinu života spolu. Po smrti jednoho z páru se pak často stává, že uhyne i druhá labuť.

Je tak víc než jasné, že to Prachař myslí s exotickou kráskou opravdu vážně. A pár čekají jistě krásné svátky. Půvabná herečka se nechala navíc nedávno slyšet, že neumí připravovat bramborový salát. Tuto tradiční vánoční pochoutku u ní prý vždy připravovala výhradně mužská část rodiny.

Bude taky svatba?

Jelikož je zřejmé, že Sara s Jakubem jsou do sebe stále zamilovaní jako puberťáci, Prachař herečce vyznal lásku i během pořadu Máme rádi Česko, píše Aha!. Tam jí také krom sladkých slov naznačil, že by brzy mohla přijít i svatba. V soutěži Máme rádi Česko soupeří Jakub proti Vojtovi Kotkovi, který do toho nedávno praštil. Tomu v pořadu gratuloval i moderátor Libor Bouček. Vojta se tak stal čerstvým členem klubu ženáčů, zatímco jeho sok z něj odešel.

„Já tam zase přijdu,“ pronesl rázně Jakub, jehož reakce všechny překvapila.

Měla by se tak Sara začít připravovat na zásnuby?

Zdroj: blesk.cz, ahaonline.cz, Instagram