Tereza Brodská okouzlila novým účesem. Zesvětlení jí sluší, potvrdila i Nela Boudová

Přidat na Seznam.cz

Dcera Jany Brejchové a Vlastimila Brodského před nedávnem oslavila své 55. narozeniny. Zřejmě k této příležitosti se rozhodla po letech pro velkou změnu.

Terezu Brodskou známe celý život jako ženu s havraními černými vlasy. A právě tady se herečka rozhodla pro razantní krok. Vlasům dala nový šmrnc poměrně velkým zesvětlením. A jelikož se říká, že vlasy jsou korunou krásy, Tereza opravdu úplně prokoukla.

Její kolegyně Nela Boudová, která je také celý život s černou hřívou, byla velmi překvapená jak jí světlá barva sluší. „Nikdy bych neřekla že ti ta světla může takhle slušet,“ napsala Boudová k příspěvku. A přidalo se spoustu žen, které nový účes vychvalovali. Tereze se zjemnil celkový výraz.

Na 55 let tato oblíbená herečka opravdu nevypadá. Jistě ji k zářivému výrazu pomáhá také šťastné manželství. Zde radí ženám, aby byly ve vztahu submisivní, tedy aby na každý návrh svého partnera přistoupily. A nelíbí se jí, když se muž věnuje ženským pracím, tedy hlavně uklízení. „Nejsem feministicky založená, jsem spíš japonská žena. Chlap je chlap. Vidět Herberta, jak žehlí… nevím. To je dehonestující, je to asexuální. Nebo když chlap luxuje, to je trapný. Opravdu.“ uvedla podle magazínu Žena aktuálně herečka.

Tady se už ale setkala s kritikou. A co vy, necháte se inspirovat účesem i radami milé dámy?

Zdroj: Žena.aktualne.cz, Instagram