Tipy na flirtování: Oční kontakt i slova chvály. To na muže platí

Přidat na Seznam.cz

Znáte to. Kdykoli vás někdo přitahuje, jste mu přirozeně nakloněni a chcete, aby si vás všiml. Abyste si získala jeho pozornost a vyjádřila své pocity, flirtujete s ním. Avšak flirtovat tak, aniž byste působila jako úchyl a aniž byste svou lásku znudila, je poměrně těžký úkol.

Je poměrně obtížné flirtovat a vyhnout se trapasu. Úspěšné a okouzlující flirtování je dosažitelné a dá se naučit. Zbavte se tedy ostychu a balicích hlášek a řiďte se těmito tipy, abyste flirtovala jako profesionálka.

Oční kontakt

Flirtování očima je asi nejjednodušší způsob, jak někoho zaujmout a jak mu nenápadně sdělit své pocity. Koukejte na svého vyhlídnutého muže tak, aniž byste se chovala jako stalker, a všimněte si, zda se na vás také často dívá a prodlužuje oční kontakt. Pokud ano, máte vyhráno.

Kladení otázek

Neustále s ním mluvte a zajímejte se o jeho záliby, abyste vyjádřila svůj zájem ho lépe poznat. Zeptejte se ho na práci, na věci, kterého nejvíc naplňují. Uvidíte, že k vám bude projevovat větší náklonnost, než byste čekala.

Vtipkujte

Rozesmějte ho. To je nejrychlejší cesta do jeho náruče. Smích miluje každý a každý chlap, kterého rozesmějete k vám bude cítit větší náklonnost. Prostě ho tím okouzlíte. Rozvíjejte smysl pro humor a předvádějte svou vtipnost, a tím na něj zapůsobíte.

Škádlete ho

Často ho musíte škádlit. A samozřejmě se na něj usmívat. Dbejte na to, abyste nikdy nepřekročila hranici a neměla urážlivé poznámky, protože by ho to mohlo zranit a odradit.

Zahrňte ho komplimenty

Řekněte mu, že mu to sluší nebo že se vám líbí jeho smysl pro humor. Často ho chvalte a všímejte si všech maličkostí. Chlapi milují pochvaly. Ať už na oblečení, vůni či na to, jak vypadá.