Živý přenos porodu? Agáta nepřestává šokovat

Přidat na Seznam.cz

Influencerka Agáta Hanychová se už na jaře stane trojnásobnou maminkou, a tak má ještě nějaký čas na to, aby si rozmyslela pro svého potomka jméno. Nyní si ale pohrává s daleko více šokující myšlenkou.

Porod v přímém přenosu?

Agáta za své působení v showbyznysu pronesla už tolik výroků a urážek, že by byli někteří nejraději, aby se nechala vyšetřit, píší Stars24. Co je těhotná, stihla vybrat a zpochybnit jméno pro svou nenarozenou dceru, nyní ale přichází s dalším šokujícím nápadem.

Agáta delší dobu marodí, a aby si zpestřila chvíle, vystupuje často v živých vysíláních na sociálních sítích. A zdá se, že nudu modelka skutečně nezná. Své sledující totiž překvapila výrokem, že by mohla zrealizovat i živý přenos porodu.

„Bavilo by mě udělat živák u porodu,“ svěřila se dvojnásobná maminka. Poté ale dodala, že by vysílání bylo možné jen tehdy, pokud by dopředu věděla, že vše dobře dopadne.

Soukup na porodním sále

Co, nebo spíše kdo, nebude na porodním sále chybět, je její partner Jaromír Soukup. Dvojice přišla na veřejnost už na podzim s tím, že čekají miminko a zaskočili tím snad všechny. Dítě ale podle všeho bylo plánované, uvádí Blesk.

Podle matky Agáty, Veroniky Žilkové, dítě začal pár plánovat téměř ihned. Setkání podle slavné herečky tak prý bylo osudové.

„U porodu bude Jaromír, aby si to vyžral,“ odpověděla na zvídavé dotazy fanoušků. „Moc se na to těším. Já myslím, že muži k porodu patří,“ dodala Agáta. Ta se ještě navíc svěřila s tím, že by do porodu chtěla stihnout svatbu. Je možné, že z dvojnásobné maminky bude nová paní Soukupová.

Zdroj: starts24.cz, blesk.cz, Instagram