Péče o pleť nestárnoucí Angeliny Jolie: Make-up nenoste, když nemusíte, nikdy nezapomínejte opalovací krém

Přidat na Seznam.cz

Celebrity mají spoustu peněz, celý tým profesionálů, čas na relax a často i méně starostí než většina lidí. Přesto se ale musí uznat, že Angelina Jolie, které už táhne na 50, určitě nevypadá na svůj věk. Jak to dělá? Zde je pár jejích osobních tipů.

S péčí o pleť začněte co nejdříve

Péče o pleť je velmi důležitá praxe, které se člověk musí přizpůsobit. Dělat to pravidelně a dávat si pozor na to, co jíte a co si nanášíte na kůži, to jsou věci, které musíte začlenit do svého životního stylu a Angelina začala už jako mladá. Angelina začala o svou pleť pečovat velmi brzy. Jako teenagerka se začala natírat opalovacím krémem, používala jemný čisticí prostředek s antioxidanty a někdy i kyselinou glykolovou, uvádí magazín Zoom. A zdá se, že to přineslo své ovoce.

Pokud nemusíte, nenoste make-up

Na Angelině je to tak, že nikdy nenosí make-up, pokud nepracuje – to je pravděpodobně další důvod, proč její pleť vypadá dobř. Kromě toho herečka vždy dbá na to, aby se pečlivě odlíčila, než jde spát, a tento krok nikdy nevynechává.

Opalovák vždy po ruce

Angelina vždy používala ochranu před sluncem, která je klíčem k věčnému mládí. „Byla tak dobrá v používání opalovacích krémů od tak raného věku, aby si chránila pokožku. Věděla, že slunce není dobré pro pokožku obecně – i pokud jde o problémy s pigmentací. Kromě opalovacích krémů se ale slavná herečka chrání i klobouky.

Se stárnutím nebojujte

“Podívám se do zrcadla a vidím, že vypadám jako moje matka, a to mě zahřeje. Také vidím, jak stárnu a miluji to, protože to znamená, že žiju – žiju a stárnu,“ prohlásila Angelina Jolie, jak píše web Bold Sky. Nemá tedy cenu se stárnutí bát, protože stejně přijde. Nestresujte se a berte to tak, že zkrátka zrajete do krásy.

zdroj: Zoom, Bold Sky, Womens Health Mag