Christina Aguilera vypadá, jako by právě odešla z natáčení svých videoklipů z roku 2000

Přidat na Seznam.cz

Sezóna střelců, tedy lidí narozených v tomto znamení, oficiálně skončila 21. prosince. A mezi několika posledními střelci, kteří oslavili své narozeniny, nebyl nikdo jiný než Christina Aguilera. Zpěvačka oslavila své 42. narozeniny s glamour lookem, který ji vrátil v čase na začátek roku 2000.

Narozeniny ve „starém“

V poslední den sezóny střelce a tři dny po svých oficiálních narozeninách zpěvačka Genie in a Bottle zveřejnila fotografii svého narozeninového vzhledu, aby se jí mohlo pokochat více než osm milionů sledujících na Instagramu, píše Glamour. Fanoušci se v komentářích předháněli v emotikonech se srdíčky a ohnivými očima, aby vyjádřili svou chválu jejím texturovaným vlasům a lesklým rtům. Kadeřník Jesus Guerrero rozdělil Christininy platinově blond vlasy uprostřed a přidal volné vlny, které dodaly účesu rozměr. Aguilera si v poslední době na vlasy potrpí, takže konečky jejích bílých vlasů kaskádovitě splývaly směrem k bokům.

Kdo má na svědomí makeup?

Na zpěvaččině vzhledu inspirovaném Y2K pracoval vizážista Etienne Ortega. Na podkladovou bázi přidal růžovou tvářenku a třpytivý rozjasňovač. Vykreslil ostré, ale jemné kočičí oči a doplnil je řasami připomínajícími panenky. Nejvíce však na celém narozeninovém líčení zaujaly její lesklé a vykonturované rty. Tato barevná kombinace vypadá na Aguileře tak dokonale, že se vsadíme, že Ortega použil více odstínů, aby dosáhl růžově neutrálních ombré rtů. Škoda jen, že se Christina nepochlubila svou narozeninovou manikúrou.

Zdroj: glamourmagazine.co.uk, Instagram