Kaley Cuoco na předávání Zlatých glóbů 2023 v levandulových šatech vypadala nadpozemsky krásně

Přidat na Seznam.cz

Kaley Cuoco byla horkým tématem konverzace na 80. ročníku Zlatých glóbů. Sedmatřicetiletá hvězda seriálu Letuška se v úterý 10. ledna na 80. ročníku udílení cen objevila na červeném koberci jako hnědovláska, což je výrazná změna oproti jejímu typickému odstínu teplé blond.

Kaley v těhotenství jen kvete

Nastávající maminka předvedla své bříško v levandulových šifonových šatech s hubenými, zdobenými ramínky, která se v horní části ramene zavazují na mašli, píše Glamour. Cuoco, kterou stylizoval Brad Goreski, si zachovala jemný vzhled s minimem doplňků, na sobě měla jen pár třpytivých prstenů a visací diamantové náušnice.

Novopečená brunetka měla drdol v jemném drdolu a ofinu nechala volně rozpuštěnou.

Herečka dorazila do hotelu Beverly Hilton v Los Angeles po boku svého přítele Toma Pelphreyho. Budoucí rodiče debutovali na červeném koberci loni v září na předávání cen Emmy 2022, kde byli oba nominováni. Cuoco na cenu pro vynikající herečku v hlavní roli v komediálním seriálu a Pelphrey na cenu pro vynikajícího hostujícího herce v komediálním seriálu.

Holčička na cestě

Absolventka Teorie velkého třesku oznámila své těhotenství následující měsíc a novinku sdílela na Instagramu s popiskem: „Holčička na cestě. Požehnána buď na věky věků!“

Kaley Cuoco byla nominována na nejlepší herečku v televizním seriálu, komedii nebo muzikálu za roli Cassie Bowden v seriálu HBO Max Letuška. Nominace se dočkala i Selena Gomez, Jenna Ortega a Jean Smart. 

Sedmatřicetiletá herečka byla rovněž za práci na seriálu Letuška, nominována už v roce 2021. Ačkoli prohrála s Catherine O’Harou, které vítězství vynesl oblíbený výkon Moiry Rose v seriálu Schitt’s Creek, Cuoco dokázala svůj večer maximálně využít. Památně zveřejnila fotografii, na které po prohře sedí se zkříženýma nohama v šatech, v jedné ruce drží kousek pizzy a v druhé láhev šampaňského.

Zdroj: glamourmagazine.co.uk, Instagram