Lidé kritizují novou selfie herečky Emilie Clarke. Vadí jim její přirozený vzhled bez filtrů

Přidat na Seznam.cz

Další den, další celebrita, které se dostává kritiky za to, že se světu ukázala taková, jaká je. Na Instagram totiž nahrála selfie, na kterém je bez filtrů a s roztomilým úsměvem.

Opravdu jsou filtry všechno?

Na snímku, který sdílela se svými 27 miliony sledujících, se herečka ze seriálu Hra o trůny usmívala a pózovala s hrnečkem, na kterém stálo: „You’re doing f*cking great“, což v překladu znamená „Vedeš si (…) skvěle!“, uvádí Glamour.

 K fotografii s humorem napsala: „Máma mi koupila hrnek a já jsem měla pocit, že je důležité se o tuto nově nalezenou moudrost podělit.“

Mezi hashtagy se také objevil jeden, který zněl „mycoldjustgotitsmedicine“, což naznačuje, že mezi svým hektickým hollywoodským programem nyní Emilia bojuje s otravným mega nachlazením, které v poslední době bezohledně obchází svět.

A ačkoli se mladá herečka, známá jako Daenerys Targaryen ze seriálu Hra o trůny, dočkala od svých fanoušků podpory, netrvalo to dlouho a pod upřímnou momentkou se začaly objevovat i nadávky.

Jeden z uživatelů dokonce sdílel fotku na Twitteru s posměšným komentářem, že herečka vypadá, jako kdyby narazila do zdi.

The unions have reacted negatively to the layoffs that Siemens management Overall, the rhealin könyvei posted an 11% increase in net profit in the year 2017 of.

Haterům vadí hereččiny přirozené rysy

Nemůžeme přijít na to, z čeho jsme smutnější a rozzuřenější, zda z toho, že tolik žen považuje za přijatelné strhávat jinou ženu na základě jejího vzhledu, nebo z toho, že někteří lidé mají pocit, že je v pořádku veřejně zesměšňovat talentovanou herečku.

Naštěstí se zdálo, že negativní komentáře jsou u příspěvku v menšině. Od svých fanoušků se Emilie dočkala i podpory. Někteří také nezapomněli ocenit její sílu poté, co přežila dvě aneurysmata během natáčení seriálu Hra o trůny, přičemž v obou případech šlo o zážitky blízké smrti.

Clarke již dříve hovořila o svých vlastních názorech na stárnutí.

„Máte nějakou představu o stárnutí a máte představu o tom, jak díky stárnutí vypadáte. Ve 34 letech jsem moudřejší, inteligentnější, mám více zkušeností a jsem na to hrdá. Takže jestli se v mé tváři bude odrážet čas, který jsem strávila na této zemi, jsem pro.“

V očích naší redakce je herečka krásná nejen na povrchu, ale i uvnitř a rozhodně si nemyslíme, že by jí přirozenost neslušela. Ale naopak! A co vy? Jste zastánci přirozeného vzhledu bez filtrů, nebo upřednostňujete tu „umělou“ stránku?

Zdroj: glamourmagazine.co.uk, Instagram