Zpěvačka Rita Ora na sebe oblékla tucet módních trendů Y2K. Podívejte, jak jí to sluší!

Přidat na Seznam.cz

Píše se rok 2022, ale Rita Ora si právě oblékla outfit, který mohl být vytržen ze stránek módního katalogu někdy v roce 2002. Pro některé je to příliš, někoho svým lookem ale naprosto odrovnala.

Čeho je moc, toho je příliš. Nebo ne?

V sobotu 17. prosince byla Rita Ora spatřena v restauraci The Aubrey v londýnské čtvrti Knightsbridge v outfitu inspirovaném rokem Y2K, píše Glamour. Hlavním prvkem outfitu byla džínová sukně. Sukni zkombinovala s crop topem a bolerkem. Ale Ora tím s trendy Y2K neskončila. Přes boky měla tlustý černý pásek s velkou stříbrnou sponou a na nohou semišové šněrovací boty. Vzhled doplnila kruhovými náušnicemi, dlouhým vrstveným náhrdelníkem, barevnými prsteny a drobnou růžovou flitrovanou kabelkou.

Ještě nekončíme

Ora měla vlasy napůl vyčesané a obličej jí rámovalo několik mohutných kousků. Aby to bylo ještě víc jako na začátku roku 2000, použila světle modré krémové oční stíny a lesklé růžové rty. Zapomněla se snad zpěvačka v čase, nebo šlo jen o hec? I když soudě dle výčtu toho, co měla Rita všechno na sobě, přesto to zařídila tak, aby nepůsobila komicky.

Malá poznámka: Y2K je zkratka anglického Year 2K neboli Rok 2000. V posledních pár letech se po internetu trend Y2K šíří poměrně lavinovou rychlostí. Najdete v něm zastání i vy nebo preferujete spíše umírněnější módu?

Zdroj: glamourmagazine.co.uk, Instagram