Češky ve věkové kategorii 35+ mají tendenci jít rychle z kopce, a měly by zhubnout, zazněly názory cizinců

Přidat na Seznam.cz

Nejen Češky, ale i ženy ze sousedního Slovenska a dalších slovanských států jsou považovány za ty vůbec nejkrásnější. Alespoň tak to často slyšíme, ale jak to vidí cizinci? Podle některých to pravda není, jiní zase mají za to, že české ženy jsou krásné do 35 let.

Jak podle cizinců vypadá typická Češka

Typická Češka má vzhled kombinující německé ostré rysy a slovanskou jemnost. Jejich nosy jsou zpravidla dlouhé a s malým hrbolkem, tedy bez takzvaného orlího nosu. Většina Češek je blond, a když už narazíte na brunetky, mají cikánské kořeny. České ženy se vyznačují štíhlou postavou, mají poměrně dlouhé nohy a velká prsa. České dívky také údajně nenosí podpatky. Málokdy nosí sukně a šaty, natož krátké a také nenakupují v drahých obchodech. Zdá se tedy, že podle cizinců se v Česku jen těžko najde žena oblečená podle módních trendů.

České ženy možná nejsou tak krásné, jak se zdá

Jsou Češky opravdu krásné? To je otázka, která na sociální síti Reddit vyvovala zajímavou debatu.

Někteří cizinci mají za to, že Češky krásné jsou, ale potřebovaly by zhubnout.

„Stereotyp vycházející z porna. Mnoho slavných pornohvězd jsou Češky,“ tak zněl další názor.

„Ženy zde mají tendenci jít rychle z kopce, pokud mluvíme o věkové kategorii 35+. Je zde také možná více ošklivých žen než těch skutečně ohromujících,“ napsal další uživatel.

Jaké jsou české ženy ve skutečnosti

Češky působí při představování spíše rezervovaně. Po bližším poznání mají veselou a vstřícnou povahu a jsou velmi pohostinné. České ženy jsou nezávislé a moc dobře to vědí, takže jen zřídkakdy narazíte na ženu, která by byla plně závislá na svém partnerovi. Pokud jde o vzhled, v dnešní době už asi ani není možné říct, zda je typická Češka blondýna nebo bruneta, a zda má prsa velká nebo malá. Faktem ale zůstává, že krása slovanských žen je známá po celém světě.

Co myslíte vy? Jsou Česky opravdu tak pověstně krásné, nebo je to mýtus?

zdroj: Reddit, CQMI, Foreigners