Děti ji zbožňují! Malá dívka dojala internet, když vběhla přímo do náruče princezny z Walesu Kate

Přidat na Seznam.cz

Královští fanoušci se rozplývali nad rozkošným poutem, které princezna z Walesu sdílí s dětmi poté, co včera během návštěvy Swansea sladce komunikovala a objímala se s dvouletou holčičkou.

Dvouletá Charlotte Buntingon byla natočena, jak běží princezně z Walesu do náruče, aby se s ní pomazlila a předala jí květiny před kostelem svatého Tomáše. Drzá Charlotte, která měla na sobě tradiční velšský kroj, zůstala po boku prince a princezny během jejich návštěvy a okouzlila je svým dováděním, když dávali dětské oblečení a hračky do darovacího koše.

Princ a princezna z Walesu jsou na návštěvě Walesu a samotná princezna zaujala svým výrazným červeným kabátem. Zlaté kovové detaily na kapsách vypadají velmi podobně jako u Gucciho, ale ve skutečnosti jsou od její dlouholeté oblíbené značky LK Bennett. Kabát se jmenuje Spencer! V kombinaci s náušnicemi Spells of Love a černou kabelkou Grace Han je to dokonalá kombinace pro náročný den plný závazků, uvádí deník The Sun.

Kate se rozzářila, když mluvila s mladou dívkou, která byla oblečená v tradičním velšském kroji. Řekla jí: „Jmenuješ se Charlotte? Já mám taky Charlotte.“ Zdálo se, že princezna dodala: „Dneska má princezna Charlotte copánky,“ a všichni se začali hlasitě smát, píše deník The Sun. Královští fanoušci se nad tímto sladkým okamžikem rozplývali a jeden z nich napsal: „Ooh, ona je tak starostlivá k dětem.“ Jiný dodal: „Děti ji milují! Je tak sladká.“ William a Kate se dnes odpoledne zastavili v Holyheadu v Anglesey v severním Walesu a později odjeli do Swansea v jihozápadním Walesu.

Zdroje: Daily Mail, The Sun