Eva Burešová změnila svou image: Má červené vlasy a neskutečně jí to sluší

Přidat na Seznam.cz

Půvabná herečka a zpěvačka Eva Burešová umí své fanoušky pořádně napínat. Nejprve to začalo zcela nevinným snímkem ze svatebního salonu, kdy se ukázala v krásných stříbrných šatech, následně přišla fotografie, na které je zcela někdo jiný.

A to Eva docílila novou barvou, kterou si změnila vlasy. Její krásné a bohaté černé vlasy jsou pryč a herečka se ukázala v krásně jasné červené barvě. Dle všeho i s výrazně prodlouženými vlasy. Za tuto fotografii sklízí samé komplimenty. 

,,Jako bohyně,“ napsala jedna ze sledujících. ,,Vy jste prostě topka, nejlepší hvězda, kterou znám,“ dodala další. V polovině srpna se navíc herečka a zpěvačka Eva Burešová stala dvojnásobnou maminkou. Svému partnerovi, vyhlášenému kuchaři a přísnému porotci ze soutěže MasterChef Přemku Forejtovi, přivedla na svět syna Tristana Williama.

Eva má z předchozího vztahu syna Nathaniela, stejně tak jako Přemek, který má z předchozího vztahu dceru Stellu. Zamilovaný pár si navíc před nedávnou dobou pořídil vysněný domeček, takže si teď jako rodina mohou každý den užívat přírody a čerstvého vzduchu.

Pro některé sledující se navíc herečka stala také inspirací a to vzhledem k tomu, že její postava po dvou dětech vypadá naprosto fantastiky. „Nahoru, dolů. Štěstí, smutek. Radost, pláč. Energie, propady. Tak pa, šestinedělí. Chtěla bych ještě jednou tolik,“ napsala Eva ke své zveřejněné fotografii na konci šestinedělí.

Zdroje: Instagram, Autorský text