Trendy v manikúře pro letošní rok jsou jasné! Dávají prostor hnědé a nestárnoucí červené

Přidat na Seznam.cz

Ruce jsou často pod větším drobnohledem než si myslíte. Proto by manikúra měla být pro každou ženu samozřejmostí. Nezáleží na tom, jestli se o ni staráte v pohodlí domova, nebo se pravidelně svěřujete do rukou profesionálů v salonech, vaše ruce by měly být vždy upravené. A jako všechno, i nehty podléhají módním trendům.

Francouzská manikúra je klasika, která se nosí vždy. Stejně jako všechny odstíny červené. Rok 2023 s sebou ale přináší i mnoho dalších zajímavostí, díky kterým budou vaše nehty špičkové.

Viva magenta

Barvou roku je purpurová. Krásné růžové až malinové odstíny v sobě skrývají nejen romantiku, ale také vášeň a eleganci. Pokud si myslíte, že na tuto barvu dostanete chuť v létě, měli byste jí dát šanci o něco dříve. Hodí se opravdu ke všemu a tato barva bude třešničkou na dortu, která rozzáří každý outfit.

Tučná červená

Červené nehty jsou mezi dámami stále jedny z nejoblíbenějších. Není divu, protože jsou neuvěřitelně sexy. Červenými nehty nikdy nic nezkazíte, a pokud je sladíte s rtěnkou ve stejném nebo podobném odstínu, budete vypadat opravdu šik. Můžete si také udělat francouzskou manikúru, ale místo bílé špičky zvolíte červenou.

Třpytky nejen na Vánoce

Třpytky můžete nosit na nehtech po celý rok, nejen o Vánocích, i když je pravda, že ženy je nosí spíše v zimě. Pokud nechcete, aby vaše nehty vypadaly příliš slavnostně, naneste třpytky jen na jeden nebo dva nehty.

Čokoládové nehty

Ačkoli hnědá na nehtech nikdy nebyla příliš trendy, rok 2023 jí v tomto ohledu přeje. Nosí se všechny odstíny hnědé. Od kapučínového až po tmavý, který připomíná čokoládu. Právě na hnědých odstínech vyniknou výše zmíněné třpytky. Pokud máte chuť experimentovat, zvolte manikúru, kde každý nehet bude mít jiný odstín této barvy, nebo střídejte tmavou se světle hnědou až béžovou. Vaše ruce budou vypadat elegantně a zároveň žensky.

Nude odstíny

Na své si samozřejmě přijdou i ti z vás, kteří na svých rukou nesnesou nic jiného než nahé odstíny. Tyto barvy na nehtech vás nikdy neomrzí. Díky nim budou vaše nehty vypadat přirozeně, čistě a pěstěně. Nude odstíny najdete od světle béžové po jemně růžovou. A pokud máte stále náladu na jemnou změnu, můžete sáhnout po třpytivých částečkách nebo decentním detailu v podobě samolepek či ornamentů.

Zdroje: Cosmopolitan, Marie Claire