Velký horoskop lásky na rok 2022. Kdo najde lásku a koho čeká rozchod?

Přidat na Seznam.cz

Jsme již na konci roku 2021, který se nesl převážně ve znamení pandemonia. Nadcházející rok přinese dynamické změny v citovém životě mnoha znamení zvěrokruhu. Zjistěte, zda můžete očekávat příjemnou stabilitu, nebo bouřlivé změny. Kdo v roce 2022 potká svou životní lásku? Pro která znamení zvěrokruhu bude nový rok v citové oblasti plodný a pro která neúspěšný?

Vodnář

Vodnáři mohou v nadcházejícím roce očekávat časté hádky ve vztazích. Partneři ve znamení Vodnáře budou projevovat touhu dominovat ve vztahu, což bude mít nepříjemné následky. Naproti tomu nezadaní navážou přátelský vztah, který spojí s tělesností. Je možné, že spolu budou mít poměr.

Ryby

Rok 2022 bude pro lidi v tomto znamení zvěrokruhu rokem plným novinek. Nezadaní dostanou od osudu šanci potkat nového partnera, toho pravého pro navázání vážného vztahu. Nové pocity zažijí i ti, kteří jsou ve vztahu. Naskytne se příležitost zahájit další důležitou fázi jejich vztahu.

Beran

Býci zvěrokruhu budou mít v roce 2022 vážný problém v milostném vztahu. Na druhou stranu nezadaní budou mít mnoho příležitostí navázat a ukončit vztah, ale žádná z nich nebude mít perspektivu navázání vážného vztahu.

Býk

2022 přinese nezadaným býkům příležitost potkat lásku svého života a těm, kteří jsou ve vztahu, mnoho šťastných chvil plných lásky. Všichni lidé ve znamení Býka mohou očekávat rozšíření svého citového života a vážná prohlášení.

Blíženci

Vztahy v roce 2022 budou bouřlivé a plné hádek. Z tohoto důvodu budou muset Blíženci pracovat na blízkém vztahu a přemýšlet o jeho významu. Nezadaní budou trávit svůj volný čas vztahy bez vážné budoucnosti.

Rak

Vážný vztah pro zvěrokruh Rak čelí překážkám. Rivalita mezi partnery může v nadcházejícím roce skončit rozchodem. Na druhou stranu svobodní čelí mnoha citovým zklamáním. Teprve koncem roku budou moci očekávat možnost navázat trvalý vztah.

Lev

Rok 2022 nepřinese žádné změny v oblasti vztahů. Nezadaní nebudou schopni navázat romantický život, i když budou úspěšní u opačného pohlaví. Na druhou stranu lvi, kteří jsou ve vztahu, budou vytrvale pěstovat blízkost svého vztahu, ale nedojde k žádným zásadním změnám nebo prohlášením.

Panna
Nezadané Panny budou moci navázat nový, ale volný vztah. Ve vztazích zažívají mnoho nepříjemností a cítí odstup od svého partnera. Bude uzavřený a neochotný, což v Panně vyvolá nejistotu.

Váhy

Lidé narození ve znamení Vah budou v nadcházejícím roce často navazovat nové milostné vztahy. Jejich konec bude obvykle rychlý, což váhy do konce roku omrzí. V trvalých vztazích jsou možné pokusy o otěhotnění nebo o společné bydlení s partnerem.

Štír

V trvalých vztazích štírů zvěrokruhu dojde ke zlepšení vztahů mezi partnery. Nezadaní navážou nový a vážný vztah. Všem lidem v tomto znamení zvěrokruhu se v roce 2022 bude dařit v roli milence a při plánování budoucnosti ve vztahu.

Střelec

V roce 2020 mohou Střelci ve vztahu narazit na soupeře o náklonnost svého partnera, což bude pro jejich blízký vztah vážnou zkouškou. V citovém životě nezadaných bude převládat potěšení a zábava plynoucí ze sexuálních kontaktů.

Kozoroh

Je možné, že se u lidí v tomto znamení zvěrokruhu objeví smutek a úzkost z nedostatku partnera. Kozorozi naopak pocítí odstup od partnera ve vztahu. Pro Kozorohy je důležité, aby se starali o svůj milostný život.