Co na něm vidí? Ne příliš pohledný Pete Davidson randí s nejkrásnějšími ženami showbyznysu

Přidat na Seznam.cz

Americký herec a komik má zřejmě patent na svádění krásných žen. Při pohledu na jeho vizáž a vystupování muže být tento fakt pro mnohé opravdovou záhadou. Pojďme si tedy objasnit fakta, která nám pomohou záhadu vyřešit. A společně se pokochejme jeho nejlepšími úlovky.

Herce, který se narodil ve městě New York a dnes je mu 29 let, můžete znát například ze zábavné americké show Satudray Night Live, kde vystupuje se svými vtípky. Komika jste také mohli zahlédnout v řadě filmů, jako například Sebevražedný oddíl nebo romantická komedie To zařídíme.

Randící historie Peta Davidsona

Ariana Grande

Jedna z nejvíce šokujících zpráv roku 2018 byla pro fanoušky Ariany Grande, odhalení jejího vztahu s Petem Davidsonem. Začali spolu chodit na konci května toho roku a zanedlouho fanoušci zjistili, že jde o více než jen přechodný románek. Po pouhých pár týdnech randění ji Pete požádal o ruku, píše magazín Page Six.

Zasnoubený páreček si ale užíval krásných chvil jen krátce. Po nešťastném předávkování ex-přítele Ariany Grande – umělce Macka Millera, se jejich sen rozpadl. Ariana potřebovala po úmrtí jejího dlouholetého přítele podporu, kterou jí Pete neposkytl. Ariana zrušila zásnuby a pár se rozešel. V albu Thank U, Next, které následně vydala, můžeme slyšet narážky na to, že jí Pete jen využil pro svou slávu.

Co si o jejich románku myslíte vy? Byl to jen nešťastný pokus Peta, jak se proslavit?

Margaret Qualley

Románek Margaret a Peta byl krátký, ale sladký. Bylo horké léto roku 2019, když spolu pár začal randit. Hrdličky byly spatřeny na romantické procházce po Benátkách. Herečka Margaret Qualley přijela na premiéru jejího filmu Seberg, který představili na benátském Filmovém festivalu. O dva měsíce později letní láska skončila a pár se rozešel, píše magazín Page Six. Pete ale rozhodně neztrácel čas.

Kaia Gerber

Davidson našel svou další lásku Kaiu Gerber, dceru supermodelky Cindy Crawford, v říjnu roku 2019. Pár si společně užíval divoké hrátky v Miami, kde byli několikrát spatřeni fotografy. Rodiče mladé modelky z jejich vztahu nebyli příliš nadšení a v rozhovoru se svěřili, že by byli raději, kdyby vztah mezi jejich dcerou a potížistou Petem rychle vyprchal. A přání bylo vyslyšeno, podle magazínu Page Six se pár rozešel v lednu 2020. V té době Pete veřejně mluví o svých psychických potížích a rozhoduje se s nimi bojovat. Kaia na něj prý byla příliš mladá a on měl spoustu potíží, s kterými se potřeboval vypořádat.

Kim Kardashian

Podle magazínu Seventeen začal románek mezi těmito dvěma vyplouvat na povrch poté, co se duo políbilo na obrazovce během Saturday Night Live v říjnu 2021. Vztah nabíral na síle, když spolu Kim a Pete trávili dovolenou a dokonce se jako pár procházeli po několika velkých červených kobercích (například Met Gala!). Brali to docela vážně – Pete si dokonce nechal vytetovat čtyři tetování věnovaná Kim.

Jejich vztah se stal jedním z nejžhavějších témat sociálních médií, a to především i kvůli sporům mezi Petem a bývalým manželem Kim, světoznámým raperem, producentem a návrhářem Kanye Westem.

Vztah Kim a Petea trval několik měsíců a navzdory rozchodu je bývalý pár údajně stále v kontaktu, což mnohé vedlo k zamyšlení, zda jsou Kim a Pete opravdu nadobro od sebe. Potvrdil to až fakt, že Pete se začal opět chlubit novou partnerkou.

Emily Ratajkowski

Tentokrát opravdu zabodoval, protože jeho nejnovějším úlovkem je americká modelka a herečka Emily Ratajkowski. Podle UsWeekly Pete začal chodit s Emily krátce po rozchodu s Kim, v listopadu 2022. Seznámili se prý přes společného přítele. „Pete Emily rozesměje a líbí se mu, jak je inteligentní,“ řekl.

Ratajkowski v listopadu 2021, před tím, než se poznali, mluvila o tom, proč ženy považují Davidsona za tak okouzlujícího. „Je zranitelný.“ Je milý. Jeho lak na nehty je úžasný. Ten vypadá dobře!“ řekla tehdy Emily.

Ženy na něm hodnotí i jeho profesionalitu, jak jsme psali zde.

Jaký jste si udělali vy názor na Peta Davidsona? Přesvědčil by vás jeho šarm či humor a nebo dokonce barva laku na jeho nehtech?

Zdroj: Page Six, Seventeen, UsWeekly