Denisa Nesvačilová na dně: Kolečko jí lhal a zničil pověst

Přidat na Seznam.cz

Modelka Aneta Vignerová to v poslední době neměla lehké. Procházela si opravdu těžkým obdobím, kdy se jí rozpadl vztah s otcem jejího malého synka, ale nyní se zdá, že krize byla zažehnána. Bohužel totéž nemůže říct Denisa Nesvačilová.

Rodina zase spolu?

Aneta s malým Jiříčkem před pár dny vyrazila do Tater, píše Blesk. Jak sama přiznává, modelka má v sobě spoustu horského adrenalinu. Snad za to může turbulentní období, kterým si tmavovlasá kráska prošla.

Lidi dělají v životě chyby a chce to asi čas. Taky nejsem úplně z kamene. Věci bolí, ale doufám, že to zvládneme, nechala se slyšet Aneta, pro kterou je na prvním místě její syn.

Modelka také nedávno zveřejnila prohlášení, že je pár znovu spolu. A co řekla Aneta o Kolečkově nevěře a o Denise?

„Já toho člověka neřeším. Já si myslím, že ona neřeší mě a já nemám potřebu řešit ji. To, jak to tam bylo, nebo nebylo, ví jenom oni dva. Já se v tom už dál pitvat nechci. Ona není nic, co bych měla potřebu řešit,“ nechala se slyšet Vignerová.

Nesvačilová se po rozchodu zhroutila

Denisa Nesvačilová až do poslední chvíle netušila, že je jen Kolečkovou milenkou. Oblíbený scenárista ji prý vodil do poslední chvilky za nos, píše Šíp.

Ta podle svědectví kamaráda Kolečka dala scénáristovi nůž na krk.

Řekla mu, že takhle to dál nejde, že si musí jednou provždy konečně vybrat, s kterou z nich chce být. Petr se nezdá, ale tohle kategoricky odmítl, že se v žádném případě nenechá vydírat, tlačit do kouta, že na takové jednání není zvyklý a že je tedy konec. Přepočítala se. Chtěla, aby si vybral, a on si tedy vybral. Jen jinak, než doufala,“ potvrdil blízký zdroj.

Našel se ale taky známý Nesvačilové, který se pro její dobro rozhodl promluvit.

„Denisa do poslední chvíle vůbec netušila, že Petr se vrací k Anetě. Kolečko to celou tu dobu hrál na obě strany. Byla mimo Prahu, když to v ShowTime na Primě odvysílali, a ještě krátce předtím jí Petr posílal esemesky plné srdíček. Proto je teď naprosto, ale naprosto v p*deli a nedokáže to rozdýchat. Je bez chlapa a ještě má zkaženou pověst, lidi ji mají za rozvracečku rodiny. Denisa je přitom čistá duše. Vím to, známe se dlouhá léta. Kolečko to na ni zkoušel už dřív, ale odolávala, protože měl ženu a dítě. A podlehla mu, až když ji přesvědčil, prakticky přísahal, že s Anetou už nemá půl roku nic společného. Chuděra do toho spadla úplně nevinně. A teď ji v tom Kolečko ještě vykoupe takovým ponižujícím prohlášením, aniž by měl charakter varovat ji aspoň předem,“ dodal informátor.

Jak se k situaci postaví Kolečko a Vignerová? To ví snad jen osud. Jisté ale je, že modelka plánuje se scenáristou společné Vánoce, a tak se nechme jen překvapit, zda jejich příběh skončí šťastným koncem, nebo zda Kolečko znovu najde útěchu v náručí jiné ženy.

Zdroj: blesk.cz, sip.denik.cz, Instagram