Jak to bude s kariérou Nesvačilové? Rozvracečku rodin nikde chtít nebudou, říká zdroj z televize

Přidat na Seznam.cz

Milostný trojúhelník plný lží a nejasností. Tak by se dal popsat vztah mezi Petrem Kolečkem (38), Anetou Vignerovou (35) a Denisou Nesvačilovou (31). Když se scenárista na pár dní vrátil k modelce Vignerové, okolí Denisy se ji snažilo bránit tím, že byla jen naivní a neměla tušení, že rozbíjí rodinu. Teď už je ale všem výmluvám konec, protože herečka je zase zpátky v náručí Kolečka.

„Tohle jí vážně poškodí kariéru, rodinná televize si nemůže dovolit někoho takového,“ vyjádřil se k situaci důvěryhodný zdroj z Primy pro redakci eXtra.cz.

Ukázalo se, že Denisa není takové neviňátko, za jaké se vydává, a že není jen pouhou obětí vztahového manipulátora. Denisa se s Petrem totiž nikdy vídat nepřestala, ani v moment, kdy se scenárista vrátil k Anetě. Svůj románek si užívali v Denisině tajném bytě v pražské Hostivaři. Tam si to dvojice společně namířila po rodinném křtu dětstké knížky v říčanské knihovně. A podle informací Blesku, do rána z garáže žádné auto nevyjelo.

Její přátelé si však naivně mysleli, že se zrzavá herečka do celé situace dostala nevinně. „Denisa do poslední chvíle vůbec netušila, že Petr se vrací k Anetě. Kolečko to celou tu dobu hrál na obě strany. Byla mimo Prahu, když to v ShowTime na Primě odvysílali (že se k sobě dvojice vrací – pozn. red.), a ještě krátce předtím jí Petr posílal esemesky plné srdíček. Proto je teď naprosto, ale naprosto v (***) a nedokáže to rozdýchat,“ uvedl blízký kamarád Denisy po oznámení, že se Kolečko vrací k Anetě.

„Je bez chlapa a ještě má zkaženou pověst, lidi ji mají za rozvracečku rodiny. Denisa je přitom čistá duše. Vím to, známe se dlouhá léta. Kolečko to na ni zkoušel už dřív, ale odolávala, protože měl ženu a dítě. A podlehla mu, až když ji přesvědčil, prakticky přísahal, že s Anetou už nemá půl roku nic společného. Chuděra do toho spadla úplně nevinně. A teď ji v tom Kolečko ještě vykoupe takovým ponižujícím prohlášením, aniž by měl charakter varovat ji aspoň předem,“ dodal.

Redaktor z eXtra hovořil s velmi věrohodným zdrojem z TV Prima, kde Denisa vydělávala dost podstatné peníze. Ale podle zdroje si Denisa už ani neškrtne. „Tohle je rodinná televize a většina televizního národa, který tvoří často divačky, Denisu nyní nesnáší. Rozvrátí rodinu a ještě si na křest dětské knihy přijde po boku milence. Na člověku s takhle zkaženou pověstí se nedá stavět propagace seriálů, takže je opravdu velká otázka, jestli se Denisa na Primě dočká v budoucnu i dalších spoluprací,“ uvedl zdroj pod zachováním anonymity. „Upřímně si myslím, že si tu už prostě neškrtne,“ uzavřel.

Naštěstí má v celé situaci Aneta Vignerová už jasno. „Nechápu ty dva, tam je to zase další zrada. Myslím si, že se tady hrálo na všechny strany a doufám, že trojúhelník je vyřešen,“ řekla na svých instastories modelka, která svým sledujícím poděkovala za slova podpory a dodala, že Instagram je sice platforma, kde člověk vydělává peníze, ale když už jde s kůží na trh, měl by také čas od času dát ven i něco ze svého soukromého života, zaznamenal web iDnes.

Zdroje: eXtra.cz, Blesk, iDnes, Instagram