Trápíte se rozvodem? Zpěvačka Kelly Clarkson prozradila, co jí pomohlo vyrovnat se s bolestí

Přidat na Seznam.cz

Dvanáctinásobná držitelka Grammy Kelly Clarkson se během rozhovoru o katarzi při psaní svých upřímných písní přiznala, že ženské přátelství je pro ni víc než jen snůška holčičích řečí. Dle webu eu.usatoday.com jí pomohlo vyrovnat se s milostným trápením při rozvodu.

Všechny jsme si prošly rozvodem,“ obrátila se Kelly na přítomné dámy ve svém pořadu The Kelly Clarkson Show. „Jak jste každá našla sílu? A nejen v hudbě, myslím že ta je terapeutická, ale třeba ve svých holčičích přátelstvích? Já mám pocit, že právě to mi opravdu pomohlo.

Přítomné dámy potvrdily, že sdílením svých bolestí a trápení kamarádkám se jim podařilo tyto problémy zmenšit. Staly se z nich doslova rozvodové kamarádky.

Jejich slova souhlasně odkývala i Kelly. „Mluvila jsem s přáteli, kteří si také prošli rozvodem. Nevím, jak jím lidé mohou projít, aniž by hledali nějaké východisko. Je to ta nejhorší věc pro všechny zúčastněné.

Náročný boj o finance i děti

Popová hvězda Kelly Clarkson podala žádost o rozvod se svým tehdejším manželem Brandonem Blackstockem před dvěma roky po téměř sedmi letech manželství. K tomuto kroku ji prý vedly nesmiřitelné rozdíly.

Ani tomuto páru se při rozvodu nevyhnuly právní bitvy, včetně sporu o finance nebo opatrovnictví dětí, které do péče nakonec získala Kelly.

Zdroj: eu.usatoday.com, Youtube