Vignerová po strávené noci s Kolečkem sdílela na svém Instagramu tajemné video

Přidat na Seznam.cz

Když před několika týdny a za dramatických okolností odešel režisér Petr Kolečko od své partnerky Anety Vignerové, modelka mohla rozchod jen sotva rozdýchat. A obzvláště po tom, co se tmavovlasá kráska dozvěděla, že její milý je jí nevěrný s Denisou Nesvačilovou.

Modelka na sociálních sítích sdílela srdceryvné video

Ještě před nějakou dobou se nechala Aneta Vignerová slyšet, že se svým bývalým partnerem vychází jen v rámci výchovy syna, připomíná rozchod Šíp. Podle nedávno zveřejněných fotografií to ale vypadá, že si k sobě pár přece jen znovu našel cestu. Modelka se slavným scenáristou byly paparazzi vyfotografování v baru, kde se dvojice prakticky nehnula od sebe, dokonce se několikrát políbili než spolu zmizeli v taxíku.

A tak není divu, že se začaly rojit spekulace o tom, že je pár zase spolu. Není to ani tak dlouho, co se na instagramovém profilu objevilo video, kde modelka k sérií černobílých záběru přidala český překlad populárního porozchodové nahrávky TikTokery Leny Karly.

„Vím, že to sleduješ. Kontroluješ mě, jestli jsem bez tebe šťastnější. Vždycky jsi říkal, že budu. Řekl jsi spoustu věcí, abych tě milovala. Abych tě nenáviděla. Ztratila jsem to, kým jsem byla, když jsem se tě snažila udržet. Jít dál neznamená, že jsem zapomněla. Neznamená to, že vymažu to, co jsme měli. Jen to méně bolí, co si pamatuju. Ano, jsem šťastnější,” zazní na konci videa, a který je podle svého obsahu stoprocentně adresován bývalé lásce. 

Dočká se nakonec pár happyendingu?

K onomu večeru, kdy se k sobě údajně měl pár vrátit, se doposud ani jeden nevyjádřil, píše Blesk. Kolečko je stále oficiálně ve vztahu s herečkou Denisou Nesvačilovou, která se ale podle informací, z údajného návratu scénáristy k Vignerové zhroutila. Aby toho nebylo málo, krátce po zveřejnění výše zmiňovaného videa, modelka sdílela další. Tentokrát šlo o odkaz na rozhlasovou hru scenáristy s názvem Učitel malby. A ani tentokrát nechyběl zajímavý komentář.

„Není to o mě, ale nějak víc ho chápu. Tohle je skvělý, možná jsem si málo uvědomila, jak skvělý ke mně je, celkově je…“

 Učitel malby je tragikomedie o talentu, ceně za pocit o štěstí a o comebacku, který překazí ambiciózní žačka. Že by tím Vignerová chtěla něco říct? To, jak to ale v tomto milostném trojúhelníku je, vědí jen oni tři.

Zdroj: sip.denik.cz, blesk.cz, Instagram