Žena nechává svého manžela spát s jinými ženami. Vysvětluje, proč

Přidat na Seznam.cz

Vycházející internetová hvězda Monica Huldtová (37) ze Švédska prozradila, že svému čtyřicetiletému manželovi Johnovi dovoluje spát s jinými ženami. Sama to s jinými muži odmítá, píše portál news.com.au.

Švédka, která žije v americkém státě Arizona, věří, že její otevřenost nejen posiluje vztah, ale je také vzrušující a zlepšuje jejich sexuální život. Monica sama trpí velmi nízkým sexuálním apetitem.

Dovolí svému manželovi spát s jinými
Sedmatřicetiletá Švédka se netají tím, že svému manželovi dovoluje spát s jinými ženami a nevadí jí to. Myslí si, že to jejího manžela činí šťastným, protože ona sama ho nedokáže uspokojit. Má nízký sexuální apetit.

„Vždycky jsem věděla, že se můj manžel zajímá o sex ve třech, ale nikdy jsme si nesedli a vážně o tom nemluvili,“ říká Monica. Přiznává, že ve Švédsku se o takových věcech vůbec nemluví. „Navíc jsem vyrůstala jako katolička, takže sex byl u nás doma velké tabu, dokonce jsem nesměla chodit s dospívajícími chlapci,“ dodává Monica, která je nyní zcela svobodnou ženou.

Ve Spojených státech může Švédka otevřeně mluvit o tabuizovaných tématech a dělá to ráda. Dokonce veřejně mluví o intimních tématech, jako je sex.

„Svému manželovi stoprocentně důvěřuji a myslím, že zapojení ostatních do našeho manželství přispělo ke skvělému sexuálnímu životu a celkově posílilo naše manželství,“ říká Monica, která sama není žádná světice. Na webu OnlyFans, který slouží ke sdílení videí (služba je využívána především k šíření erotického materiálu), vydělá měsíčně asi 200 000 dolarů. Předtím pracovala jako striptérka. Tehdy začala bojovat s nízkým libidem.

„Před prací na internetu jsem každý den pracovala jako tanečnice ve striptýzovém klubu a to mě sex opravdu přestal zajímat,“ uvádí žena, pro kterou byl pobyt mezi nadrženými muži utrpením. Když přišla domů, nechtěla se na manžela ani podívat.

Od chvíle, kdy mu dovolí odskočit stranou, prý jejich intimní život ožívá.

Zdroj: news.com.au