Energická herečka Sharon Stone v plavkách má postavu jak ze žurnálu i po šedesátce. S botoxem nadobro skončila

Přidat na Seznam.cz

Herečka Sharon Stone je velmi aktivní celebritou na současné scéně. Energie této ženy je neomezená stejně jako její talent. Maluje, pózuje pro módní magazíny, hraje tenis a zkrátka ví, jak si užít život.

„Jsem připravená na léto!“

65letá hvězda filmu Základní instinkt ve svém příspěvku prohlásila, že je připravená na léto. Na fotografii pózuje ve svém domě, uvádí web Glamour, kde je oblečená do zelených plavek a na obličeji má sluneční brýle. V pozadí je velký plakát Marilyn Monroe, a také její pes se válí na pohovce.

Za zveřejnění selfie poté, co oslavila 65. narozeniny, obdržela řadu komplimentů od přátel a fanoušků. A není se co divit, když její postava i v tomto věku vypadá jak ze žurnálu.

The Maguire Family of Dealerships announced Thursday that the rhealin könyvei has acquired Honda of Ithaca. The purchase, effective today,.

Herečka dokazuje, že věk je jen číslo

Nejnovější příspěvek je lehce přidrzlý, ale momentka jako taková provokativním dojmem určitě nepůsobí. Jediné, co se dá říct, že křičí po tom, jaké sebevědomí herečka má. Svůj vzhled ale v minulosti podporovala botoxem, o čemž promluvila před rokem, kdy prodělala mrtvici.

„V době velké slávy jsem si nechala aplikovat botox, výplně a další věci a pak jsem měla masivní mrtvici a devítidenní krvácení do mozku a musela jsem podstoupit přes 300 injekcí botoxu a výplní, aby se mi jedna strana obličeje zase zvedla.“

Od té doby se herečka zapřísáhla, že se kosmetickým zákrokům vyhýbá, a dodala, že procedury proti stárnutí se změnily z „roztomilého luxusu v jakousi masivní, bolestivou neurologickou potřebu“.

Zdroj: glamour.com, Instagram