Jennifer Lopez si na léto nechala udělat ofinu. Inspirujte se slavnou zpěvačkou i vy!

Přidat na Seznam.cz

I když vás teplé počasí možná nutí k tomu, abyste si vlasy jen tak hodili do drdolu, je pravděpodobné, že i tak zatoužíte po střihu, který vám dodá pocit šmrncu a rozpustilosti. A nejste sami, protože Jennifer Lopez si právě pořídila svěží účes na léto s plnou ofinou Birkin.

Nový účes, nový člověk?

Jennifer Lopez sdílela několik fotek, na kterých se pochlubila svým novým účesem. Na sobě měla letní bílý top s dlouhými rukávy a krémově žlutými pruhy po celé délce a nádherný mimopracovní šmrnc, který zahrnoval broskvovou tvářenku, přirozený lesk na rty a oční linky, které vytvářely doutnající efekt.

Ústředním bodem fotek se však staly rozhodně její vlasy, protože po letech nošení dlouhých vlasů rozdělených uprostřed přidala zpěvačka plnou ofinu ve stylu Birkin. Její kadeřník Lorenzo Martin nejprve vytvořil texturu v celých pramenech pomocí vlčího střihu, který vyžaduje nasekané, obličej rámující vrstvy, píše magazín Byrdie. Martin přidal do pramenů kaskádovité vrstvy, aby vytvořil účes připomínající shag a rozměr a zároveň zachoval délku. Poté vytvořil plnou tupou ofinu, která začíná těsně pod obočím a zužuje se až k lícním kostem a splývá se zbytkem vlasů.

Na léto ideální účes

Snoubení dlouhé ofiny Birkin a vlčího střihu je pro Jennifer Lopez ideální pro překonání letních veder. Navíc, když nesedíte v klimatizované místnosti, můžete dlouhou ofinu Birkin v parných dnech posunout na stranu.

Vlčí střih neboli wolf cut v podstatě spojují dva faktory. Tedy přesněji řečeno období a to 70. a 80. léta, jen v modernějším nádechu. Vlčí střih je křížencem shag a jemného mulletu.

Pokud si myslíte, že tento střih je příliš vzdálený vašemu osobnímu stylu, můžete jít ve stopách Jennifer Lopez a zjemnit vzhled romantickou ofinou Birkin. A styling tohoto střihu je navíc poměrně snadný. Můžete si vlasy vysušit na vzduchu a nosit je po vzoru plážových vln, nebo rychle vytvořit uhlazený, rozcuchaný účes pomocí kulmy.

Zdroj: byrdie.com, Instagram