Kourtney Kardashian se ukázala s platinovým blond bobem a vypadá neskutečně

Přidat na Seznam.cz

Třiačtyřicetiletá hvězda reality show na Instagramu debutovala s platinově blond bobem dlouhým až po bradu. A přestože si Kardashian poprvé ostříhala vlasy nad ramena už v srpnu 2021, tohle je možná její zatím nejkratší sestřih.

Vzhled ledové královny Kardashiance lichotí

Na fotkách, které byly pořízeny v Las Vegas, Kardashian předvádí svůj nový ledový vzhled, zatímco je oblečená do černého koženého korzetu a nadměrné kožené bundy, uvádí Glamour. Obočí si ponechala v přirozenějším odstínu a vzhled doplnila kouřovým líčením a světlými matnými rty.

Pokud pozorně sledujete módní trendy, pak jste určitě zaregistrovaly, že se vrací atmosféra 90. let. Na rozdíl od svých sester si Kourtney Kardashian udržovala svůj přirozenější odstín. Na fotografiích sdílených na Instagram Stories nejstarší ze sester Kardashian prozradila, že podobný účes měla už v roce 1995.

The unions have reacted negatively to the layoffs that Siemens management Overall, the rhealin könyvei posted an 11% increase in net profit in the year 2017 of.

Kourtney s myšlenkou odbarvených vlasů laškovala už několikrát

Podle všech dostupných informací se o svém krátkém blonďatém momentu z devadesátek již dříve zmínila v roce 2019.

„Kim není jediná v rodině, kdo se odbarvil na blond,“ uvedla tehdy. „Tuto barvu vlasů jsem si udržela jen měsíc, než jsem si vlasy obarvila na světle hnědou s melírem. Když jsem si nechávala melír upravovat, vlasy se mi usmažily a na hlavě mi nezbylo skoro nic, tak jsem si vlasy obarvila na černo a ostříhala nakrátko.“

Naše redakce soucítí. Pokud se i vy rozhodnete zajít do platinového odstínu, nepokoušejte se o to doma. Tedy pokud nechcete přijít o svou hřívu. Raději si najděte profesionála, který vám pomůže docílit vaše vysněného odstínu.

Zdroj: glamourmagazine.co.uk, Instagram