Bělohorcová omládla s novým účesem alespoň o 10 let, přestože od boha nedostala hustou hřívu

Přidat na Seznam.cz

Bývalá moderátorka, nyní influencerka a podnikatelka v oblasti nemovitostí, 47letá Zuzana Belohorcová, je jednou z nejlépe upravených tváří showbyznysu. Stále má skvělou postavu, její tvář je téměř bez vrásek, přesto má jednu slabinu – nedostala hustou hřívu. Přesto šikovní kadeřníci dokážou s jejími jemnými vlasy dělat divy.

Poměrně nedávno Zuzana prošla v krátké době dvěma změnami účesu. Na začátku února si je nechala prodloužit a později zahustit a trochu změnila odstín, ale už o měsíc později se na fotografiích objevila opět se zkráceným sestřihem s jemnými rozcuchanými vlnami blond odstínu, který zjemnil rysy jejího obličeje a dodal jí mladistvý vzhled. Nyní udělala ještě lepší rozhodnutí – zvolila delší, světlejší blond vlasy s ofinou a najednou vypadá o deset let mladší.

Na Instagramu se Zuzana už léta chlubí svými vlasy ve snaze zaujmout a získat fanoušky. Ráda také ukazuje svou pěknou postavu v bikinách, ale čas od času překvapí i změnou účesu. V poslední době se zdá, že je to stále intenzivnější, pravděpodobně v duchu jejího únorového prohlášení: „New month, new me“, tedy „Nový měsíc, nové já“. Po vlně obvinění jejího manžela Vlastimila Hájka některými českými celebritami z násilí a vulgarit chce možná Zuzana změnit téma na něco příjemnějšího.

Na Tenerife, kde žije s manželem a jejich dvěma dětmi, je většinou po celý rok hezké a slunečné počasí. V létě je tam však ještě tepleji, čemuž nyní přizpůsobila i svůj účes. Ve svém novém příspěvku píše, že je opět čas na „letní svěží vzhled a ofinu k tomu“.

Zuzana s novým účesem přímo září. Vlasy si nechala opět prodloužit a ukazuje se jí ofina, která zakrývá její vysoké čelo. Teda přiznává, že po této změně vypadá velmi mladě, spíš jako starší sestra Salmy, a ne jako téměř padesátnice. Nakonec to potvrzují i reakce různých známých osobností. Lela Vémola komentovala její proměnu nadšeným „moc ti to sluší, velká kočko“. Někteří ji ale pochválili za to, že omládla o dvacet let. Takže v tomto případě může být Zuzana spokojená, ale horší je to asi s její pověstí na ostrově.

Zdroj: Instagram, autorský článek