Princ William a princezna Kate zveřejnili své vánoční přání. Britové jsou nadšení

Přidat na Seznam.cz

Štědrý den se blíží neuvěřitelnou rychlostí a internet zaplavují fotografie z příprav na Vánoce a přání, která pro své sledující připravují všechny slavné osobnosti. Mezi nimi se letos objevil i princ William a princezna Kate, kteří se na Vánoce opravdu poctivě připravují. Krátce poté, co král Karel III. a královna choť Camilla vydali své vánoční přání, princ a princezna z Walesu je následovali.

Princ William a princezna Catherine se na svém oficiálním profilu na Instagramu podělili o rozkošný snímek svých dětí, který označili jako vánoční přání. Snímek, který znázorňuje šťastnou a spokojenou rodinu, má být symbolem štěstí, klidu a míru, což k Vánocům neodmyslitelně patří. Kouzelný snímek fotografa Matta Porteouse byl pořízen začátkem tohoto roku v jejich domě v Norfolku v Anglii.

Odhalování vánočních přání se stalo tradicí a královský pár si pro tuto příležitost vytvořil ve zvyku pořizovat přirozené snímky. Letos se rodina drží za ruce v neformálním oblečení při chůzi po cestě. Jak je známo, princezna z Walesu se chystá uctít památku královny Alžběty II. tím, že pořádá Vánoční poselství, které bude spojeno nejen se vzpomínkou na zesnulou panovnici, ale i vstupem do tohoto krásného vánočního času.

Není to však poprvé, co by královská rodina zveřejnila takovéto přání. Konkrétně v roce 2021 princ William a princezna Kate zveřejnili rodinnou fotografii ze své cesty do Jordánska. V roce 2020 se rozhodli pro zimní, ale zároveň společenský vzhled, kdy na fotografii seděli na kupkách sena, zatímco v roce 2019 pózovali na motorce. Všechny fotografie pochází od oceňovaného Matta Porteouse a fanoušci královské rodiny jsou vždy nadšení.

Zdroje: Instagram, Autorský text